UA
RU

Неприховані скарби у новій серії Feb

Бренд Feb продовжує захоплюватися яскравими кольорами та спостерігати за енергією, яку вони в собі несуть. Vibrant - це нова серія, яка складається з шести виробів та включає в себе кардигани, жилети та топи.

Неприховані скарби у новій серії Feb-Фото 1

Кожна модель прикрашена блискучими ґудзиками та контрастними рюшами. Окрім акцентів на кольорі, бренд також звернувся до виняткової ручної роботи в оздобленні виробів та приділяємо максимум уваги деталям. Натхненна ідеєю яскравості та оптимізму, ця серія розповідає історію юності та мрій, грайливості та передчуття літа. Незважаючи ні на що, ми все ще можемо порушувати правила, радіти життю та говорити “так!” викликам та новим можливостям.

«Наша колекція виникла з поняття прихованого дорогоцінного каміння. Скажімо, каміння, яке ще не знайдено в надрах землі, або сяючої перлини, яка формується всередині мушлі. Ми ж закликаємо не ховати скарби, а насолоджуватися їхнім сяйвом прямо зараз. Наші блискучі ґудзики та різнокольорові рюші видно одразу, тож і не варто відмовляти собі у задоволенні проявляти свою яскравість, індивідуальність та справжнє “я”«, — зазначає Вікторія, співзасновниця Feb.

Неприховані скарби у новій серії Feb-Фото 2

Неприховані скарби у новій серії Feb-Фото 3

Неприховані скарби у новій серії Feb-Фото 4

Читайте також: KATIMO JEANS: МІНІМАЛІСТИЧНІ СИЛУЕТИ РАННІХ 90-Х, СТРИМАНІСТЬ ТА ЗРОЗУМІЛІСТЬ КРОЮ 

Статьи по теме