Андре Тан презентував «Містичну» колекцію, обличчям якої стала топ-модель Евеліна Мамбетова

«Містична» новорічна капсула українського дизайнера Андре Тана містить 12 моделей, що відповідають 12 знакам зодіаку.

Андре Тан презентував «Містичну» колекцію, обличчям якої стала топ-модель Евеліна Мамбетова-Фото 1

Зйомки кампейну святкової колекції відбулись під час однієї ночі в Парижі, де команду дизайнера спіткали різноманітні пригоди. Настрій зйомки та характер самого одягу продиктували назву колекції — «Містична». Представлені в колекції речі максимально точно передають шарм паризької загадковості, коли прислухаєшся до своєї інтуїції (чи влучно розкладаєш таро) і знаєш: відбудеться щось неочікуване та хвилююче. Як нам відомо з фільмів та поп-культури, дива дійсно стаються, особливо — в новорічну ніч, але в них треба вірити. Якщо ти відповідно вдягнена, то ти обов’язково притягнеш до себе чудо. Андре Тан пропонує вдягати плаття-тренчі з повністю згофрованою шовком спиною, зручні топи та комбінезони з декоративним плюмажем, штани разом з сорочками та жакетами, а також — сукні: в’язані, асиметричні. Моделі виконані в чорному кольорі, в них дуже легко зловити паризький вайб чи відчути себе героїнею фільмів французької «нової хвилі».

Андре Тан презентував «Містичну» колекцію, обличчям якої стала топ-модель Евеліна Мамбетова-Фото 2

Андре Тан презентував «Містичну» колекцію, обличчям якої стала топ-модель Евеліна Мамбетова-Фото 3

Андре Тан презентував «Містичну» колекцію, обличчям якої стала топ-модель Евеліна Мамбетова-Фото 4

В якості головного референсу «Містичної» колекції виступає роман Ернеста Хемінгуея «Свято, яке завжди з тобою». В книзі досконало відтворена атмосфера Парижу 1920-х, який відновлюється після жахіть війни. Затишні кафе, вуличний гомін, приємні аромати, музейні виставки та, звісно ж, відчуття безпеки, яке сприяє розквіту кохання та інших почуттів. В такий спосіб, через спеціально продуманий одяг, Андре Тан відтворює головну мрію українців, яка сьогодні є спільною: перемога над ворогом та повернення до радощів щоденного життя, де завжди є місце диву.

За словами Андре Тана, ця «Містична» колекція має для нього велике персональне значення та посідає особливе місце серед його couture-колекцій.

«Щоденна боротьба та праця на перемогу потребують чіткого підґрунтя. Треба дуже добре уявляти собі, заради чого ми все це робимо. Тому, власне, я і вирішив випустити цю колекцію. Вона про колективну українську мрію, про «свято, яке завжди з тобою» — навіть тут, в Україні. Війна дала всім переоцінку цінностей та розуміння як мало насправді треба для щастя: сім’я, кохана людина поряд, мирне небо над головою — що ще потрібно?», — Андре Тан.

Андре Тан презентував «Містичну» колекцію, обличчям якої стала топ-модель Евеліна Мамбетова-Фото 5

Андре Тан презентував «Містичну» колекцію, обличчям якої стала топ-модель Евеліна Мамбетова-Фото 6

Андре Тан презентував «Містичну» колекцію, обличчям якої стала топ-модель Евеліна Мамбетова-Фото 7

«Я пам’ятаю свій перший вихід в якості моделі Андре Тана як вчора. Це був 2008-й рік, Ukrainian Fashion Week «осінь-зима», мій дебют на Українському тижні моди. Андре Тан затвердив мене для свого показу і з цього моменту почалась моя дивовижна карʼєра в великому світі моди. Тож коли Андре подзвонив мені та запропонував знятись в цьому кампейні в Парижі, я ні секунди не вагалась. Пройшло 15 років, але я досі завдячую Андре тим, що він був одним з перших, хто повірив в мене і в мою модельну кар’єру», — Евеліна Мамбетова.

Андре Тан презентував «Містичну» колекцію, обличчям якої стала топ-модель Евеліна Мамбетова-Фото 8

Андре Тан презентував «Містичну» колекцію, обличчям якої стала топ-модель Евеліна Мамбетова-Фото 9

Андре Тан презентував «Містичну» колекцію, обличчям якої стала топ-модель Евеліна Мамбетова-Фото 10

Читайте також: Героїня Збройних сил України стала обличчям в новорічного дропу GASANOVA

Статьи по теме