UA
RU

Анна Андрес у новій колекції Андре Тана

Редагувати переклад
Колекція отримала назву «Подих» та присвячена природі українських Карпат. Основу колекції складають 12 луків: плаття, оверсайз-піджаки та брюки, які продовжують концепцію «стильної та вишуканої універсальності», що притаманна бренду Andre TAN.

Анна Андрес у новій колекції Андре Тана-Фото 1

Нова колекція підкреслює важливе почуття — вдячність. Бути вдячним: ЗСУ за можливість прокидатись зранку та наближати той самий «перший день після перемоги»; природі та всесвіту — за надихаючі ландшафти Карпат, просто за можливість перебувати в моменті, бути, творити і мріяти. І, звісно, любити себе.

Унікальна флора та фауна Карпат надихнула Андре Тана на використання тільки натуральних тканин з льону, бавовни та шовку. На речах, представлених в колекції, присутня «ялинкова» підкладка та оригінальна вишивка, яка може оживати та продовжувати існування в цифровому вигляді: до замовлень додаються листівки з персональним вітанням від Андре Тана та спеціальним QR-кодом, за яким можна знайти маску для Instagram.

Обличчям нової колекції стала модель та інфлюенсерка Анна Андрес, переможниця конкурсу «Міс Україна Всесвіт». Анна народилась у Львові, а Карпати займають особливе місце в її житті, тому вона моментально погодилась прийняти участь в проєкті «Подих».

«У якій би точці світу я не була — я завжди пам’ятаю звідки я родом і що я — українка. Найщасливіші моменти мого життя пов’язані з сім’єю та з дитинством, яке прийшлось на досмартфонну епоху, коли ще не було гаджетів та соцмереж. Бігаєш десь у лісі, дихаєш сосновим повітрям — і тобі більше нічого не треба для щастя. У тебе вже все є, бо ти вдома. Саме ці почуття і хотілося передати в зйомці, нагадати про них кожному українцеві», — говорить Анна Андрес.

Анна Андрес у новій колекції Андре Тана-Фото 2

Анна Андрес у новій колекції Андре Тана-Фото 3

Серед цікавих деталей — перші покупці разом із своїм замовленням отримають колекційні браслети, на яких зображені ластівки. Андре Тан називає їх «ластівками перемоги», адже ці птахи є знаковим елементом народного фольклору та споконвіків символізують весну та відродження — те, чого прагне і заради чого працює абсолютно кожен українець сьогодні, в тилу і на фронті.

«Колекція «Подих» — це моє чергове зізнання в коханні Україні. Я продовжую тут працювати та щодня бачу те, що мене розчулює та надихає одночасно: як українці допомагають один одному, тримаються разом, незважаючи ні на що.

До колекції ми додали обмежену партію «ластівок»: нехай ці амулети оберігають тебе, дають наснаги на кожен день і нагадують про те, як важливо перебувати в моменті, в резонансі з тим, що навколо тебе. Пам’ятай: за нами перемога, поруч з нами — неймовірна природа та нова квітуча культура, всередині нас — глибинний етнокод наших предків. Ластівки — символ вільної України, а Україна — це ти! Зроби подих, мила, живи, мрій та надихай!», — говорить Андре Тан.

Анна Андрес у новій колекції Андре Тана-Фото 4

Анна Андрес у новій колекції Андре Тана-Фото 5

Анна Андрес у новій колекції Андре Тана-Фото 6

Читайте також: ДЕКОРАТИВНІ СТРІЧКИ, КАФТАНИ НА ЗАПАХ, ВІЛЬНІ СОРОЧКИ ТА СУКНІ: НОВА КОЛЕКЦІЯ THE LACE 

Статьи по теме