UA
RU

Сила жіночності та витонченості у новій колекції ANNA OCTOBER

Редагувати переклад
Колекція Anna October SS23 присвячена Саду Задоволень. Вона зосереджується навколо природи бренду, оспівуючи силу жіночності та витонченості.

Сила жіночності та витонченості у новій колекції ANNA OCTOBER-Фото 1

У новій колекції дизайнерка Анна Октябрь звертається до свого особистого Саду Задоволень, створеного серед незайманих українських пейзажів, біля невеликого дерев’яного будиночка. Повернувшись додому після шести місяців, проведених у Парижі, Анна по-новому закохалася в природу України. Вона працювала над створенням SS 2023, плекаючи свій Сад. Цей дух щасливого хвилювання вилився у колекцію-втілення жіночого прагнення бути в захваті від самої себе.

Сила жіночності та витонченості у новій колекції ANNA OCTOBER-Фото 2

Сила жіночності та витонченості у новій колекції ANNA OCTOBER-Фото 3

Сила жіночності та витонченості у новій колекції ANNA OCTOBER-Фото 4

Працюючи над колекцією, дизайнерка прагнула відшукати тонку візуальну мову і виразити через неї власні почуття. Відтак, бюстьє суконь зібрані ніби з пелюсток тюльпанів, а топ зшитий й драпірований так, ніби він створений із текстильних кіс – символу жіночності в українських повір’ях.

Важливою частиною колекції стали сукні, особливі та неповторні. Вони виконані в техніці гачкованого в’язання, яка вимагає багатогодинної кропіткої ручної праці. Зразки візерунків і технік для створення цих суконь Анна знайшла, мандруючи вінтажними ринками Греції та Франції, а також в архівах українського Музею Івана Гончара. Особливим натхненням для неї стали два предмети домашнього побуту 1950-х років, які зберігаються в Музеї. Анна переосмислила ці наївні традиційні предмети, перетворивши їх на розкішний текстиль. Всі в’язані речі в колекції вона конструювала безпосередньо на манекені, регулюючи та зшиваючи кожну маленьку деталь вручну.

Сила жіночності та витонченості у новій колекції ANNA OCTOBER-Фото 5

Сила жіночності та витонченості у новій колекції ANNA OCTOBER-Фото 6

За таким підходом Анна працює роками: вона вважає, що саме тіло має формувати сукню. Оскільки її особливо захоплюють жіночі груди, Анна завжди вкрай ретельно конструює бюстьє – так, щоб вони дарували власниці сукні красу й комфорт.

Одна із речей в колекції натхненна вінтажними дівочими купальними костюмами 1950-х років. Вражена делікатністю та охайністю їхнього крою, Анна відтворила їх в SS 2023.

Сила жіночності та витонченості у новій колекції ANNA OCTOBER-Фото 7

Сила жіночності та витонченості у новій колекції ANNA OCTOBER-Фото 8

Читайте також: КРІСТОБАЛЬ БАЛЕНСІАГА: РІВЕНЬ ЧОРНОГО. FASHION-РОЗСЛІДУВАННЯ MARIE CLAIRE.

Статьи по теме