UA
  RU

  Апгрейд на ізі: вчимо молодіжний сленг і оновлюємо гардероб разом з Andre Tan Easy

  Бренд Andre Tan Kids розвивається і зростає разом зі своїми споживачами. 
  Апгрейд на ізі: вчимо молодіжний сленг і оновлюємо гардероб разом з Andre Tan Easy-Фото 1
  

  Одяг бренду підходить не лише маленьким модникам, але і допомагає самовиразитися вимогливому поколінню тінейджерів. Бренд Andre Tan Kids тепер перейменовано на — Andre Tan Easy.


  Коли моя донька, Соня, в шість років, сказала, що вона вже не маленька — я замислився над її словами. Нове покоління Z і альфа вже не асоціює себе з дитиною, вони мислять набагато доросліше. Одяг в наших магазинах Andre Tan Kids підходить для дітей і тінейджерів до 15 років, тому ми прийняли рішення перейменувати бренд на — Andre Tan Easy! Це одяг, в якому можна жити і розсікати простори міста, вранці піти на заняття, а після, відправитися на перше побачення,

  —  розповідає Андре Тан.


  Читайте також: Bevza NFT арт-ініціатива: Заради впізнаваності українських митців на артсцені світу

  «Будь ближче до своєї дитини, розділяй її настрій, поважай захоплення і говори однією мовою. Ми підготували нову колекцію, і це ауф! (ред.кайф, круто)».

  Зробіть апгрейд (ред. оновлювати) осіннього гардеробу, як це зробила Анна Трінчер — українська співачка і актриса, топовий тік-токер, думці якої довіряють мільйони підлітків.


  Аня Трінчер на ізі (ред. легко, без праці)  обрала вбрання для навчання, прогулянок і відпочинку.

  Апгрейд на ізі: вчимо молодіжний сленг і оновлюємо гардероб разом з Andre Tan Easy-Фото 2

  1. Біла сорочка з написами і базовий сарафан — створять найкращий вейб (ред. атмосфера, настрій) до навчання.  Апгрейд на ізі: вчимо молодіжний сленг і оновлюємо гардероб разом з Andre Tan Easy-Фото 3

  2. Велюровий костюм з кроп-топом — це ЗОЖ заради спорт-шик образу і навпаки. 


  Апгрейд на ізі: вчимо молодіжний сленг і оновлюємо гардероб разом з Andre Tan Easy-Фото 4

  3. Сукня кольору фуксії Федори — трендовий колір сезону осінь-зима 21-22. Пишні рукава, з акцентним рюшем по лінії плеча — все оцінить НП (ред. найкраща подруга).

  Апгрейд на ізі: вчимо молодіжний сленг і оновлюємо гардероб разом з Andre Tan Easy-Фото 5


  4. Світшот з коміксами, де Кіт Поролон розповість про свої котячі пригоди і змусить рофлить (ред.голосно сміятися) всю компанію. Поєднуйте світшот з лосинами і грубими черевиками.

  Апгрейд на ізі: вчимо молодіжний сленг і оновлюємо гардероб разом з Andre Tan Easy-Фото 6

  5. Міні-спідниця з об’ємними кишенями і стрічками в поєднанні з короткою курткою, не дасть можливість спокійно чілити (ред. відпочивати) в будинку. Виходьте в ній на прогулянку!

   

  Андре Тан — найвідоміший дизайнер в Україні і у нього неймовірна впізнаваність. Всього цього могло не бути, аби він не був такий талановитий. Мій вибір одягу в підліткової колекції — це мега-стильні і сучасні речі. Дуже часто батьки самі підбирають одяг для своїх дітей і це не завжди вдалий вибір. Для більшості мам і тат, в пріоритеті — якість, але якість не означає стиль. Andre Tan Easy — ідеальне поєднання моди, якості і вартості,

  коментує Анна Трінчер.

  x
  x