Хутрові черевики-дутики, хутряна сумка: Après-Ski колекція від Kachorovska

Редагувати переклад
Напередодні зими бренд взуття, одягу та аксессуарів Kachorovska представляє лімітовану Après-Ski Collection. Ця капсула ідеально підійде для вихідних у горах або для активного життя у великому місті, коли хочеться відчути розслабленість та приємний зимовий настрій.

Хутрові черевики-дутики, хутряна сумка: Après-Ski колекція від Kachorovska-Фото 1

Колекція складається з базових черевиків Lina та Riri у шкірі та замші; чоботів Shally у молочному і чорному відтінках, які можуть бути декоровані хутром; шкіряних та хутрових черевиків-дутиків Iris та Fluffy, що стануть найзручнішим вибором для зими.

Доповнити взуття можна хутряними версіями сумок Selma micro, прикрашених витонченим позолоченим брендуванням. Сумки виготовлені з молочного хутра, а також доступні у двох кольорових варіаціях шкіри: чорній та карамельній. Особливим акцентом також стали сумки Pocket bag, з якими зручно йти на прогулянку, взявши лише телефон і кредитні картки.

Хутрові черевики-дутики, хутряна сумка: Après-Ski колекція від Kachorovska-Фото 2

Хутрові черевики-дутики, хутряна сумка: Après-Ski колекція від Kachorovska-Фото 3

Хутрові черевики-дутики, хутряна сумка: Après-Ski колекція від Kachorovska-Фото 4

Колекцію одягу поповнять тепла укорочена куртка оздоблена вишитими лого бренду і теплі шорти з такого ж матеріалу; дві варіації комбінезонів, що підкреслять фігуру та стануть гарною базою для будь-якого образу; теплі вовняні шапки та декоративні вязані банти для волосся.

Обличчям колекції стала відома українська модель Крісті Пономар, що зʼявилась у незвичному для себе образі, демонструючи настрій колекції, який намагались створити у дизайн бюро бренду.

Хутрові черевики-дутики, хутряна сумка: Après-Ski колекція від Kachorovska-Фото 5

Хутрові черевики-дутики, хутряна сумка: Après-Ski колекція від Kachorovska-Фото 6

Хутрові черевики-дутики, хутряна сумка: Après-Ski колекція від Kachorovska-Фото 7
  
Хутрові черевики-дутики, хутряна сумка: Après-Ski колекція від Kachorovska-Фото 8

Читайте також: ЖИТТЯ МАЄ ЗНАЧЕННЯ – ЦЕ ДУХ НОВОЇ КОЛЕКЦІЇ BEVZA 

Статьи по теме