UA
  RU

  Arutiunova представила нову колекцію Fall-Winter 2021/22

  У новій осінньо-зимовій колекції FW21/22 дизайнер бренду Arutiunova, Анна Арутюнова, залишається відданою своїй любові до танцю і досліджує тему кабаре та неймовірну естетику цього культурного феномену.

  Arutiunova представила нову колекцію Fall-Winter 2021/22-Фото 1


  Відверті сукні танцівниць і класичні костюми їхніх імпресаріо, образи артистів і екстравагантних гостей паризьких кабаре кінця XIX – початку XX століття стали головним натхненням колекції. У ній багато елементів білизни того періоду – це корсети й прикраси, що повторюють форму бюстгальтера. А декоративні рішення колекції посилаються на інтер’єри Прекрасної епохи. Так, буфи на оксамитових бомберах нагадують крісла і дивани у клубах, а поєднання ланцюжків і кришталю – деталі розкішних люстр.

  Arutiunova представила нову колекцію Fall-Winter 2021/22-Фото 2
  Arutiunova представила нову колекцію Fall-Winter 2021/22-Фото 3


  Основні кольори колекції – чорний, червоний, блакитний, оливковий, а також додаткові молочний і бежевий відтінки – втілені в оксамиті, бавовні, трикотажі та сітці зі стразами.

  Читайте також: Ukrainian Fashion Week noseason Sept 2021: Fresh fashion

  У колекції представлені жіночні сукні й спідниці довжини міні й міді, корсети, елегантні штанні костюми й костюми зі спідницею, бомбери, боді й пальто. Дизайнер підкреслює жіночність образів за допомогою прикрас та ефектних аксесуарів: чокерів і довгих сережок.


  Arutiunova представила нову колекцію Fall-Winter 2021/22-Фото 4
  Arutiunova представила нову колекцію Fall-Winter 2021/22-Фото 5
  Arutiunova представила нову колекцію Fall-Winter 2021/22-Фото 6

  Бренд, як і раніше, приділяє багато уваги декоративним елементам: ланцюжки, кришталь різних розмірів, бахрома і стрази прикрашають більшість вечірніх нарядів колекції.

  Статьи по теме