UA
RU

Белла Хадід пообіцяла віддати свої гонорари за Тиждень моди на підтримку українців

Із сестер Хадід можна брати приклад.

Слідом за своєю старшою сестрою Джіджі, Белла також вирішила приєднатися до благої справи — підтримки українського народу в цей важкий час.

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Bella 🦋 (@bellahadid)

Супермодель Белла Хадід не могла залишитись осторонь проблем, які відбуваються на території України, тому вона також виказала свою позицію щодо воєнного стану на нашій землі. На свої сторінці в Інстаграм модель повідомила, що її жахає все те, що наразі відбувається і вона стоїть на стороні кожного українця.

Дивитись, як мої українські друзі та колеги старанно працюють тут, в Європі, так близько, але так далеко від своїх сімей/друзів/будинків в Україні, які переживають одну із багатьох жорстоких окупацій та вторгнень, що відбуваються прямо зараз у світі – це дуже емоційний та руйнівний досвід для мене. Цей тиждень дійсно показав силу та наполегливість оточуючих мене людей, котрі проживають справжні жах. Почути їх історії та емоції – це важко, і я всім серцем підтримую їх. Я стою на стороні кожної людини, яку торкнулась ця війна, невинних людей, чиє життя змінилось назавжди,

– говориться в публикации.

Читайте також: Не словом, а ділом: список міжнародних fashion-компаній, які допомагають Україні

Також Белла Хадід вирішила зробити пожертву й виділити свій гонорар, зароблений на Тижні моди в фонд допомоги українським жителям:

Я віддам свої доходи від цього Тижня моди організаціям, які надають допомогу, прихисток та медичну допомогу нужденним українцям, а також продовжувати підтримувати наш палестинський народ та землю,

– заявила знаменитість.

Статьи по теме