UA
RU

Благодійна колаборація від бренду Syndicate та 3-ої окремої штурмової бригади ЗСУ

Редагувати переклад

Бренд Syndicate створив благодійний дроп разом із 3 ОШБр ЗСУ. Увесь прибуток від продажів піде на збройні потреби бригади до фонду Support AZOV.

Благодійна колаборація від бренду Syndicate та 3-ої окремої штурмової бригади ЗСУ-Фото 1

3-тя окрема штурмова бригада (3 ОШБр) — підрозділ Збройних сил України, сформований на базі підрозділу “ССО АЗОВ Київ”, що почав створюватися у Києві з перших днів повномасштабного російського вторгнення 2022 року. Останні півроку 3ОШБр боронить передові позиції України на Бахмутському напрямі.

До спільної колекції увійшли худі, футболки та кепки із зображенням переосмисленого символу – поєднання “Ідеї Нації” та Києва, що є дуже символічним, враховуючи історію 3 ОШБр. Це поєднання не є авторським, воно давно активно використовується серед учасників київського руху АЗОВ. Символ відображений на задній стороні футболок та худі у вигляді графіті від арт-дуету братів SOC.I.A. Речі представлені у білому, блакитному, рожевому, графітовому та чорному кольорах.

Благодійна колаборація від бренду Syndicate та 3-ої окремої штурмової бригади ЗСУ-Фото 2

Благодійна колаборація від бренду Syndicate та 3-ої окремої штурмової бригади ЗСУ-Фото 3

«Ідея Нації” («ꑭ»)  – знак, який сьогодні став символікою бійців усіх азовських підрозділів, а також українських націоналістів загалом. російські пропагандисти продовжують вигадувати фейки щодо символіки руху АЗОВ. Оскільки західні журналісти бездумно передруковують їх на свою багатомільйонну аудиторію, ми вважаємо за необхідне пояснити сенс цієї символіки та популяризувати її серед цивільного населення та звичайних київських жителів.

Читайте також:  Unity is the strongest armor: новий дроп апсайкл бренду STARCHAK

Благодійна колаборація від бренду Syndicate та 3-ої окремої штурмової бригади ЗСУ-Фото 4
 
Благодійна колаборація від бренду Syndicate та 3-ої окремої штурмової бригади ЗСУ-Фото 5
 
Благодійна колаборація від бренду Syndicate та 3-ої окремої штурмової бригади ЗСУ-Фото 6

Образний символ “Ідея Нації”, що являє собою монограмне поєднання літер І та N, має глибоке коріння в українській символіці та геральдиці з часів Київської Русі. Він зустрічається у родових гербах Ольшевських, Гурків, Войнів-Ясеницьких та Біликовичів. Від 1992 року цей рунічний знак став образним символом українського націоналістичного руху. Сьогодні знак «Ідея Нації» стає одним з неофіційних символів збройної боротьби української нації проти російських окупантів. Ця заслуга передусім належить бійцям та ветеранам маріупольського полку АЗОВ.

Колекція доступна на сайті бренду.

Фотографом став Андрій Грей, стилісткою Тетяна Немченко, авторами графічних елементів арт-дует SOC.I.A.
___

3-тя окрема штурмова бригада (3 ОШБр) — підрозділ Збройних сил України, сформований на базі підрозділу “ССО АЗОВ Київ”, що почав створюватися у Києві з перших днів російського вторгнення 2022 року.

Syndicate – київський бренд streetwear одягу, що заснований у 2010-му році. 

Статьи по теме