Бренд Anna October презентує колекцію Pre-Fall 2024

В новій колекції Анна зазирає в дорослу та розмаїту природу жінки. Головною темою колекції Pre-Fall 2024 стало материнство, через яке дизайнерка знаходить красу в такий важливий для життя жінки період.

Бренд Anna October презентує колекцію Pre-Fall 2024-Фото 1

Anna October леді – так дизайнерка називає своїх муз – вносить шик у кожен свій прояв, навіть у материнство. Для неї, бути мамою – це її логічне та радісне продовження як жінки, а не тяжкий обов’язок. 

Колекція також натхненна роботами американської художниці Іссі Вуд. Суб’єкт її робіт здається неясним, проте він явно насичений її особистістю. Посуд із проєкту Вуд «Helping yourself 4», який вона відтворила зі сторінок аукціонних каталогів 1970-х і 80-х років, що вона знайшла в будинку своєї бабусі, перетворився на ошатну бісерну вишивку на одязі.

Бренд Anna October презентує колекцію Pre-Fall 2024-Фото 2

Бренд Anna October презентує колекцію Pre-Fall 2024-Фото 3

Бренд Anna October презентує колекцію Pre-Fall 2024-Фото 4

Світла колірна гама колекції поєднується із геометричними силуетами вечірніх суконь – вже класичних для Anna October. Від чорного та кольору слонової кістки до пастельного рожевого і ніжного блакитного – в Pre-Fall 2024 Анна використовує контрастність, щоб підкреслити різноманітність жінки. 
Бренд Anna October презентує колекцію Pre-Fall 2024-Фото 5

Бренд Anna October презентує колекцію Pre-Fall 2024-Фото 6

Бренд Anna October презентує колекцію Pre-Fall 2024-Фото 7

Колекція Anna October Pre-Fall 2024 стає логічним та послідовним результатом рефлексії на життя сучасної жінки. Вона змінюється, зростає зовнішньо та внутрішньо, залишаючи за собою право на легкість, сексуальність та елегантність. 

Статьи по теме