UA
RU

Бренд GERMAN APPAREL презентував осінню колекцію AMBIVERT

Редагувати переклад

Ти можеш бути різною.

Український бренд GRMN випустив осінню колекцію AMBIVERT. Амбіверт (з лат. «амбі» — обидва) — людина, яка залежно від обставин проявляє риси як інтроверта, так і екстраверта та може перебувати посередині цих двох типів особистості.

Бренд GERMAN APPAREL презентував осінню колекцію AMBIVERT-Фото 1

Бренд пропонує на осінь теплі та комфортні речі, які не заважають бути собою. 

«Ти щоразу можеш бути різною. Сьогодні — яскрава королева вечірки, а завтра —  проводиш день вдома під ковдрою. Ми прагнемо створити одяг, який не говорить за тебе, він і є про тебе. Тобі не потрібно бути кимось за допомогою одягу, в речах GRMN ти почуваєшся собою», — говорить засновниця бренду Валерія Цимбал.

Колекція AMBIVERT виконана переважно у стриманих лаконічних кольорах (сірий, коричневий, хакі, темно-зелений) зі сплеском помаранчевого та червоного. GRMN також приділили увагу маленьким деталям — кольоровим зухвалим ярликам, які помістили на брюки та контрастним швам на сорочках та спідницях з деніму. 

Бренд GERMAN APPAREL презентував осінню колекцію AMBIVERT-Фото 2
 
Бренд GERMAN APPAREL презентував осінню колекцію AMBIVERT-Фото 3

Читайте також: Українки з гурту Bloom Twins взяли участь у показі Gucci

Основою осінньої колекції є бавовняні светри різних кольорів, смугасті тільники, утеплені бомбери та куртки-лайнери. Речі з колекції легко міксувати між собою, щоразу створюючи нові образи. 

Осіння колекція українського бренду вже доступна на сайті.

Статьи по теме