UA
RU

Бренд L’eskizzo представляє нову осінню колекцію Bravery

Редагувати переклад

Сміливі костюми для рішучих людей.

Бренд структурного одягу L’eskizzo презентує осінню колекцію, пронизану духом сміливості. Сміливості українців протистояти ворогу та сміливості кожного з нас жити, працювати й перемагати щодня. 

Бренд L’eskizzo представляє нову осінню колекцію Bravery-Фото 1

 

“Колекція Bravery ще й про те, що на початку повномасштабної війни ми знайшли в собі сили повернутися, продовжити роботу і рухатися вперед не лише в Україні, а й за її межами. Цього сезону ми хочемо бути почутими та побаченими у всьому світі! Саме тому відеокампейн ми знімали в Києві, Люксембурзі та Нью-Йорку”, — розповідає засновниця бренду Світлана Філюк

Бренд L’eskizzo представляє нову осінню колекцію Bravery-Фото 2

 

Бренд L’eskizzo представляє нову осінню колекцію Bravery-Фото 3

Осіння колекція виконана з натуральних італійських тканин, переважно вовни, а також міксу атласу та вовни, натурального шовку. Цього сезону і самі моделі бренду вийшли більш сміливими та розкутими. L’eskizzo вирішили поексперементувати з силуетами та формами. Щоб підкреслити вигини жіночого тіла, бренд використав такі контрастні поєднання як об’ємні плечі та вузька талія і оверсайз жакет з міні-спідницею. Гра контрастів продовжується і в міксі тканин: атласу, натурального шовку та вовни.

В цій колекції ми також перейняли технології чоловічих костюмів, щоб підкреслити форму. Наприклад, доповнили наші жакети бортовим пакетом — це один з найскладніших елементів чоловічого костюму. Він використовується у передній частині піджака для придання йому красивої форми в зоні плеча та грудей,

—  говорить стилістка та ко-дизайнерка Христина Левченко.

Читайте також: Дев’ять українських брендів представили колекції на Budapest Central European Fashion Week

Бренд L’eskizzo представляє нову осінню колекцію Bravery-Фото 4
 
Бренд L’eskizzo представляє нову осінню колекцію Bravery-Фото 5

Свої традиційні костюми L’eskizzo пропонують доповнювати шовковими бра та прозорими довгими сорочками. Осіння колекція українського бренду вже доступна до замовлення на сайті.

Статьи по теме