Бренд OLIZ присвятив колекцію легендарному художнику Івану Приходьку

Редагувати переклад
До Дня хустки, який в Україні відзначають 7 грудня, бренд OLIZ випустив колекцію, присвячену творчості художника Івана Приходька. До неї увійшло п’ять шовкових хустин та дві стрічки-твіллі із зображенням робіт знаменитого майстра, який працює у жанрі наївного мистецтва.

Бренд OLIZ присвятив колекцію легендарному художнику Івану Приходьку-Фото 1

Іван Приходько є одним із найяскравіших українських митців, який працює з декоративним живописом, створює іграшки та дерев’яну скульптуру. У своїх творах він вигадує казкові світи, головним мотивом яких завжди є добро та світло. Роботи Івана Приходька об’їздили багато країн і були представлені у різних галереях світу, а також демонструвались у штаб-квартирі НАТО в Брюсселі. Сьогодні 84-річний художник живе на Київщині та продовжує створювати яскраві роботи, поєднуючи магічні сюжети з мотивами народної творчості. 

«Мені хочеться, щоб ми краще знали імена і роботи українських художників, — говорить засновниця бренду OLIZ Христина Оліярник. – Іван Приходько створює справжню магію, його картини занурюють у красивий казковий світ, в якому добро завжди перемагає зло. Саме тому разом із художником в ці непрості дні ми хотіли подарувати усім трохи радості і тепла. Всі хустки з колекції виконано в яскравих кольорах, а казкові тварини та квіти, зображені на них, можуть стати добрими талісманами на прийдешній рік». 

Христина Оліярник розповідає, що саме ці п’ять робіт Івана Приходька невипадково були обрані для створення колекції. Адже їх персонажі є символами життя, любові та процвітання.

Бренд OLIZ присвятив колекцію легендарному художнику Івану Приходьку-Фото 2

Бренд OLIZ присвятив колекцію легендарному художнику Івану Приходьку-Фото 3

Наприклад, головним елементом хустки «Сонячний водограй» є дерево життя, на хустці «Ангел»зображено ангела в образі козака Мамая. Робота «Космічна радість» нагадує про гармонію всесвіту, а «Квіти на помаранчевому» — про життєву енергію. Про головний меседж усіх робіт Івана Приходька – транслювати і творити добро – нагадує хустка, яка так і називається «Добрий звір золоту рибку полюбив». В цій роботі художник зобразив великого та доброго чарівного звіра у золотих чоботах, який поруч зі своєю золотою рибкою став замріяним та щасливим. Також за мотивами робіт «Космічна радість» та «Добрий звір золоту рибку полюбив» бренд OLIZ створив дві шовкові стрічки-твіллі.

Бренд OLIZ присвятив колекцію легендарному художнику Івану Приходьку-Фото 4

Бренд OLIZ присвятив колекцію легендарному художнику Івану Приходьку-Фото 5

Бренд OLIZ присвятив колекцію легендарному художнику Івану Приходьку-Фото 6

Бренд OLIZ присвятив колекцію легендарному художнику Івану Приходьку-Фото 7

Бренд OLIZ присвятив колекцію легендарному художнику Івану Приходьку-Фото 8

Читайте також: «ВИКРАДЕНЕ МИСТЕЦТВО»: OLIZ ТА UNITED24 ЗАПУСТИЛИ БЛАГОДІЙНУ КОЛЕКЦІЮ ХУСТОК З РОБОТОЮ КУЇНДЖІ, МОЗАЇКОЮ З МИХАЙЛІВСЬКОГО СОБОРУ ТА РОЗПИСОМ БУДИНКУ ПОЛІНИ РАЙКО 

Статьи по теме