UA
RU

Бренд VIKA ADAMSKAYA випустив патріотичну капсулу BORN IN UKRAINE

Редагувати переклад

Обличчям колекції стала волонтерка Хмельницької обласної адміністрації Ілона Іванчук.

Родом із міста-героя України – Харкова – бренд VIKA ADAMSKAYA випустив капсулу BORN IN UKRAINE, до якої увійшли знакові для марки моделі: спортивні костюми, кардигани, джемпери, футболки, шкарпетки та бейсболки.

Бренд VIKA ADAMSKAYA випустив патріотичну капсулу BORN IN UKRAINE-Фото 1

Народжена в часи війни колекція, наповнена любов’ю до рідної країни, вірою в український народ та повагою до кожного українця, який у цей непростий час допомагає не словом, а ділом. Символи колекції – зображення голуба, значок UA, вписаний у серце, створений популярною fashion-иллюстраторкою Марією Сусловою, а також принти Volunteer, Peace та напис «Я їду додому». 

Бренд VIKA ADAMSKAYA випустив патріотичну капсулу BORN IN UKRAINE-Фото 2
 

Бренд VIKA ADAMSKAYA випустив патріотичну капсулу BORN IN UKRAINE-Фото 3

Бренд не перестає нагадувати собі і кожному, що перемога зовсім скоро, a наші волонтери – це нові супергерої, про яких потрібно зняти фільм або, як мінімум, намалювати комікс. Основні кольори колекції – синій та жовтий, головне, щоб одразу було видно – ми з України, і абсолютно не важливо, в якій ми зараз країні та яке взуття на нас одягнене.

Читайте також: Sleeper: допомога дітям, які постраждали через війну

Бренд VIKA ADAMSKAYA випустив патріотичну капсулу BORN IN UKRAINE-Фото 4

Бренд VIKA ADAMSKAYA випустив патріотичну капсулу BORN IN UKRAINE-Фото 5
 

Бренд VIKA ADAMSKAYA випустив патріотичну капсулу BORN IN UKRAINE-Фото 6

Цією капсулою VIKA ADAMSKAYA висловлює підтримку усій волонтерській спільноті і нагадує, що допомогу потрібно цінувати. У скрутні часи, коли Харків страждав від страшних обстрілів, Віка Адамська передала теплих речей зі свого складу вартістю 1,5 млн. гривень для постраждалих. Тепер частка коштів, отриманих від продажу капсули, бренд відправить на підтримку волонтерської організації Peace for Kharkiv. Вже відкрито pre-order на колекцію, щоби ви могли першими забронювати свої улюблені речі до офіційного старту продажів.

Статьи по теме