CATSSUIT представляє нову колекцію SS24 Floral Whispers

Редагувати переклад

Продовжуючи досліджувати жіночність та елегантність, CATSSUIT презентують колекцію, наповнену витонченими силуетами, сміливими деталями та звабливими вирізами.

CATSSUIT представляє нову колекцію SS24 Floral Whispers-Фото 1
Український бренд CATSSUIT представили весняно-літню колекцію Flower Whisper, де форма та колір кожного виробу перегукується з різноманіттям квітів. Нова лінійка оспівує красу та елегантність, властиву кожній квітці та дівчині.

Головними акцентами нової колекції є м’які ніжні відтінки, легкі текстури та гра на їхньому контрасті — класичні кольори та елементи, доповнені прозорими мереживними матеріалами, що разом створюють атмосферу вишуканості та грайливості, характерну для бренду.

CATSSUIT представляє нову колекцію SS24 Floral Whispers-Фото 2

«Колекція ‘Flower Whisper’ є нашою спробою передати ту елегантність та чуттєвість, яку ми спостерігаємо в унікальній природі квітів та жінок. Це наш маніфест природної краси кожної дівчини, ода її винятковості, сили, внутрішньої краси та самобутності», діляться дизайнери бренду.

Комбінезони, які є візитівкою бренду, традиційно представлені в різних варіаціях: від класичних мінімалістичних моделей в стилі 80-х до грайливих укорочених версій з акцентними деталями.

CATSSUIT представляє нову колекцію SS24 Floral Whispers-Фото 3

CATSSUIT представляє нову колекцію SS24 Floral Whispers-Фото 4

Читайте також: ЯСКРАВІ АКЦЕНТИ, РОМАНТИЗМ ТА РИЗИКОВАНІСТЬ: ТРЕНДИ ВЕСНИ 2024

У новому сезоні CATTSUIT розширюють звичну палітру кольорів —  базові чорний, молочно-білий, розбавляються новим шоколадним, а також світлими весняни відтінками — пудрово-рожевим та ніжно-голубим.

Статьи по теме