UA
RU

CHERESHNIVSKA представить нову сталу колекцію на HELSINKI FASHION WEEK

Редагувати переклад
5 серпня в рамках HELSINKI FASHION WEEK команда українського бренду CHERESHNIVSKA представить нову сталу колекцію весна літо 2023 року присвячену сучасним переживанням українського народу.

CHERESHNIVSKA 678

HELSINKI FASHION WEEK є провідною платформою у світі стійкої моди, яка працює з дизайнерами та партнерами задля популяризації сталого способу життя в усьому світі. Протягом чотирьох днів подія охоплює близько 200 мільйона осіб. Платформа відкрита виключно для демонстрації дизайнерів, що виготовляють сталі колекції.

Цього року в програмі заплановано 9 показів, панельні дискусії, презентації та воркшопи. Дизайнерка бренду CHERESHNIVSKA, Анастасія Розава, проведе воркшоп по переробці сорочок, які будуть декоровані стрічками з вінтажних парашутів. Таким чином учасники воркшому не лише навчаться надавати життя старим речам, але й матимуть нову річ, яка по тематиці буде близькою до колекції SS’23.

CHERESHNIVSKA

CHERESHNIVSKA 2

Нова колекція бренду має на меті передати стан європейської людини, в дім якої прийшла війна. Європейців, адже саме ними є сучасні українці.

В якості матеріалів використано речі із секонд хендів, вінтажні парашути та органічний текстиль.

Частину образів створено у колаборації з Терезою Барабаш, українською художницею, що працює в сфері мистецтва текстилю. Роботи Терези є в музейних збірках та приватних колекціях в Україні та за кордоном. Серію тканих тканин реалізовано із шматочків, відходів виробництва, що залишилися після крою.

Для колекції Тереза Барабаш власноруч створила тканину на австрійському верстаті. Фото робочого процесу бренд поділився в Інстаграм.

CHERESHNIVSKA представить нову сталу колекцію на HELSINKI FASHION WEEK-Фото 4

CHERESHNIVSKA представить нову сталу колекцію на HELSINKI FASHION WEEK-Фото 5

CHERESHNIVSKA представить нову сталу колекцію на HELSINKI FASHION WEEK-Фото 6

Фото: instagram/chereshnivska

Читайте також: ПРО ЩО ЖІНКА МОВЧИТЬ: МОДЕЛЬ КРІСТІ ПОНОМАР

Статьи по теме