UA
RU

Діалог з собою. Bagllet представляє кампейн колекції Fall 2023

Редагувати переклад
Бренд аксесуарів Bagllet продовжує розвиватись і відкалібровує культові моделі в новій колекції Fall 2023, обличчям якої стала українська модель Саша Книш, зірка кампейнів MIU MIU та PRADA.

Діалог з собою. Bagllet представляє кампейн колекції Fall 2023-Фото 1

До колекції увійшли переосмислені сумки-бестселери — B111, B117, B117mini, B118 та B118mid. У новій варіації всі аксесуари мають підкладку, що надає моделям більш структурованого вигляду і додає практичності. Улюблені форми, нові деталі, що розкривають неочевидні грані, і незмінне відчуття  «своїх» аксесуарів.

Діалог з собою. Bagllet представляє кампейн колекції Fall 2023-Фото 2

Діалог з собою. Bagllet представляє кампейн колекції Fall 2023-Фото 3

BG111 — оновлена версія сумки-багету B111. Улюблена мінімалістична форма, поєднання компактного розміру та водночас неочікуваної місткості, якісна італійська шкіра, зручна ручка на плече ідеально закінчує ансамбль.

BG117 — нова варіація сумки B117. Улюблена трапецієвидна форма, що доповнена незвичайним напівколом в зоні застібки, універсальний розмір, комфортний широкий ремінець, який має ідеальну довжину для носіння на плечі.

BG117mini — аксесуар, який замінить в модельному ряді B117mini. Дана модель поєднує в собі всі переваги сумки BG117 та компактний розмір. Ідеальний варіант для особливих подій та випадків, коли хочеться взяти лише необхідний мінімум речей.

Діалог з собою. Bagllet представляє кампейн колекції Fall 2023-Фото 4

Діалог з собою. Bagllet представляє кампейн колекції Fall 2023-Фото 5

Діалог з собою. Bagllet представляє кампейн колекції Fall 2023-Фото 6

Найбільші зміни торкнулись класичної сумки-тоуту B118 і B118mid. Тепер ці дві моделі, які раніше відрізнялися розміром, в оновленій версії BG118 мають середні для обох попередніх аксесуарів параметри, що робить цю сумку надзвичайно універсальною: класична прямокутна форма, регульовані ремінці, що дають змогу носити сумку в найзручніший для себе спосіб, як на плечі, так і в руці, вражаюча місткість, що дозволяє взяти з собою все необхідне і ще трошки.

Фото: Денис Маноха

Читайте також: ЗАДЗЕРКАЛЛЯ: НОВА КУТЮРНА КОЛЕКЦІЯ FROLOV 

Статьи по теме