UA
  RU

  Українські бренди в війну: Indposhiv

  Катерина Возіанова, засновниця бренду Indposhiv, розповіла про те як бренд, який спеціалізується на виготовленні чоловічих костюмів трансформується в умовах війни, про ідею створення кишенькових хустинок, на які було перенесено відомі фотографії війни, які облетіли весь світ. Про віру в бренд, ЗСУ та майбутнє України дизайнерка розповіла фешн-журналістці Ксенії Ковальовій.
  Indposhiv 3

  Фото: instagram/indposhiv_official

   «Перший місяць війни ми займалися двома речами: забезпечували безпеку наших співробітників та оновлювали стратегію роботи у воєнний час», — каже Катерина Возіанова, засновниця бренду Indposhiv, у якому на момент початку війни працювала команда із 74 осіб, — «ми також постійно тримали зв’язок з нашими клієнтами, допомагаючи їм чим можемо. Настрій особисто у мене був і є бойовий — я знаю, що війна закінчиться і від того, як я веду і почуваюся зараз залежатиме те, що стане з бізнесом у воєнний час. Тому, зі свого боку, я намагалася робити все, щоб підтримувати своїх співробітників та не давати їм падати духом».


  Indposhiv 1

  Зараз, коли повним ходом йде «Битва за Схід», не падати духом особливо важливо. Особливо з огляду на те, що емоційні гойдалки знову прилетіли у бік апатії, і більшість українців почали відчувати тиск подій, що відбуваються навколо, з новою силою. Всі стикнулися з війною, бачать як вона вплинула на модну індустрію та бізнес. Це відчутно б’є по нервовій системі і засмучує, але важливо шукати нові шляхи і методи боротьби з обставинами, щоб подолати цей важкий час гідно: «Війна руйнує нашу індустрію, як руйнує все. Я знаю багато виробництв, які закрилися і не відновлять роботу, бо кравці поїхали до інших країн і планують залишитись там. З іншого боку, війна – це поштовх до освоєння світових ринків та пошуку нових ніш поза Україною. Наприклад, наша компанія разом з багатьма українськими дизайнерами стала учасником нової міжнародної платформи Angel for Fashion, де можна купити онлайн одяг українських брендів, тим самим підтримавши їх у складні часи».


  Я знаю, що після закінчення війни наша країна стане країною, що швидко розвивається і активно зростає в Європі. Це буде розквіт, якого Україні не бачила, мабуть, кілька століть. Тому будь-який бізнес, який пройде цю війну, матиме всі шанси зробити квантовий стрибок. Ми вже перемогли!

  І навіть незважаючи на те, що індустрія помітно страждає від війни, команда Indposhiv тримається і продовжує працювати. «Зараз уся наша компанія розкидана територією України та за її межами. Але частина команди залишається у Києві і вже 2 тижні як працює. Ми вирішили займатися тим, що вміємо найкраще — продовжувати шити чоловічий класичний одяг і частину отриманих грошей передавати армії. Ми також запустили проект разом із художницею з Одеси – нагрудні хустки з ілюстраціями війни. Частину коштів, отриманих від продажу, ми перераховуємо волонтерам Маріуполя. У середині квітня ми плануємо наново відкрити двері будинку Indposhiv», — каже Катерина, яка налаштована оптимістично і не дозволяє обставинам зламати її бойовий дух. Адже поведінка керівника впливає на оточуючих. Тому нам важливо особливо ретельно підбирати слова і стежити за своїм настроєм.

  INDPOSHIV 5


  INDPOSHIV 4

  Незважаючи на складнощі, які має Indposhiv, як і всі українські бренди, команда працює над тим, щоб оптимізувати роботу навіть за таких умов. «Під час війни чоловікам не до костюмів. Інша справа, що наше виробництво знаходиться у Києві, і, звичайно, велика частина людей із столиці поїхала ще на початку війни. Проте ми працюємо над тим, щоб пристосуватися до роботи у військових умовах. Наприклад, ми почали активно просувати онлайн продажі нашої casual колекції піджаків та штанів», — каже Катерина і активно працює над ідеями щодо розвитку бізнесу у повоєнні часи. «Перше та головне до чого я закликаю всіх своїх співробітників: розуміти, що війна може не закінчиться так швидко, як ми цього хочемо. І всім нам потрібно до цього звикнути та навчитися з цим жити. Я дуже сподіваюся, що всі мої колеги зможуть відновити роботу, як тільки це буде можливо, у максимально нормальному психологічному стані та з бойовим духом. Що стосується безпосередньо бізнесу, я знаю, що після закінчення війни наша країна стане країною, що швидко розвивається і активно зростає в Європі. Це буде розквіт, якого Україні не бачила, мабуть, кілька століть. Тому будь-який бізнес, який пройде цю війну, матиме всі шанси зробити квантовий стрибок. Ми вже перемогли!»

  Indposhiv  Читайте також: ІНДИВІДУАЛІЗМ ТА ЖАГА ДО ЄДНОСТІ У НОВІЙ КОЛЕКЦІЇ LITKOVSKAYA 

  Статьи по теме