UA
  RU

  Українські дизайнери в війну: SMOLIN BRAND

  Команда SMOLIN BRAND займається волонтерством та намагається це поєднувати з роботою над розвитком бренду, власне про це він та команди розповіли фешн-журналістці Ксенії Ковальовій.
  Серж Смолін 1

  Фото: instagram/smolin_brand

  «Ми відновили роботу нашого бренду та виробництва 12-го березня і намагаємося працювати в цей складний час. 20% з кожного продажу ми передаємо на допомогу ЗСУ та у волонтерські центри. А також на всі речі з наявності ми зробили знижки 20%, аби речі стали більш доступними. Також ми відновили індивідуальний пошив по мірках клієнта без додаткових доплат», — розповідають дизайнери SMOLIN BRAND.


  І такий баланс сьогодні між волонтерською діяльністю, розумінням та лояльністю до клієнтів і розвитком бренду є вкрай важливим сьогодні, щоб бути спроможними допомогти всім: і країні разом з її захисниками, і співробітникам, які мають залишатися на робочих місцях без сильного економічного дискомфорту, та індустрії, в цілому, яка має існувати разом із сильними брендами.

  Серж Смолін


  «З початку війни ми активно волонтеримо. Купуємо за свої та зібрані кошти ліки, продукти харчування, теплі речі, бронежилети та іншу амуніцію. В перші тижні війни допомагали людям виїхати з Києва. Вивозили на власному авто й абсолютно безкоштовно», — розповідають співробітники бренду, які весь цей час перебували на Вінниччині. «На днях ми повертаємося до Києва, та буде продовжувати суміщати волонтерство зі звичною роботою в компанії SMOLIN BRAND. У нас речі не першої необхідності, тому за цей час ми мали дуже малу кількість продаж. Більшість речей з нової колекції, яку ми відшили перед війною та встигли відзняти, висять на рейлах і чекають мирного часу».

  Серж Смолін 15

  Будучи одними з тих, хто повернувся до Києва та не припинив активної роботи незважаючи на труднощі через падіння попиту на речі бренду, команда SMOLIN BRAND є гарним прикладом стійкості та сили духу для всіх, хто зіткнувся із труднощами, що спричинила війна. «Війна впливає на індустрію. Сильно впливає. Як позитивно — люди почали дуже цінувати і підтримувати українські бренди, гордитися речами та якістю українських дизайнерів. Ми отримали велику кількість пидтримки із-за кордону та допомогу у реалізації речей там. Так і негативно бренди не можуть повноцінно реалізувати свої колекції, через відсутність доступу до складів на окупованих територіях. Не мають доступу до виробництв або вони взагалі знищенні. Майже в кожну родину війна принесла горе це також значною мірою впливає на психологічний стан та можливість працювати в напрямку розвитку бренду», — але все ж таки ми мусимо залишатися сильними. Саме через те, що робота допомагає людям відволікатися та концентруватися на звичних, приємних речах, які гріють душу спогадами про мирне життя, займатися улюбленою справою не лише бажання, а обов’язкова задача кожного із нас.


  Складно збиратися думки до купи та думати про нову колекцію, коли в країні війна та геноцид українського народу. Але найкраще, що ми можемо зараз зробити це працювати. Підтримувати економіку і думати про майбутнє наших родин та країни.

  «Складно збиратися думки до купи та думати про нову колекцію, коли в країні війна та геноцид українського народу. Але найкраще, що ми можемо зараз зробити це працювати. Підтримувати економіку і думати про майбутнє наших родин та країни. Війна обов’язково закінчиться, а наша гордість, мужність та сила з нами назавжди. Ми пишаємось, що наш бренд відшиває все в Україні! Ми безмежно вдячні всім, хто підтримує нас зараз: поширює інформацію про роботу бренду та обирає речі нашого виробництва. Підтримка зараз дуже потрібна». Так, і світ про це знає, тому постійно надсилає нам допомогу, не припиняючи підтримувати українців та робити Україну брендом, що символізує боротьбу за свободу та незгасиму силу. І ця підтримка, які відчуває кожен із нас, допомагає будувати плани на майбутнє та мріяти про мирне життя. «Після війни ми відкриємо шоурум, який мали відкрити до кінця березня та запросимо всіх, хто зараз допомагає, підтримує, вірить, аби просто обійняти». І це станеться дуже скоро! Ми віримо и будемо продовжувати вірити в це разом.

  Автор: Ксенія Ковальова  #ВсеБудеУкраїна!

  Читайте також: УКРАЇНСЬКІ ДИЗАЙНЕРИ В ВІЙНУ: GASANOVA


  Статьи по теме