UA
RU

Sleeper: допомога дітям, які постраждали через війну

Редагувати переклад
Sleeper запускає благодійну кампанію для допомоги дітям, постраждалим через війну.

Sleeper 2

Команда активно займається волонтерською діяльністю з першого дня бойових дій, але зараз бренд вирішив віддати всі надхождення, які отримав у квітні найбільшому дитячому медичному центру «Отхматдит». Вже тиждень команда Sleeper збирає кошти для того, щоб кожна дитина могла побачити щасливе життя незважаючи на бомби та обстріли.

«Кожен з нас певен у тому, що діти заслуговують на щасливе та безопасне дитинство, а війна зробила дитяче лікування актуальним як ніколи», — кажуть у бренді, який з моменту перших обстрілів почав надсилати кошти на допомогу армії, біженцям та активно розповсюджувати інформацію.

Ася Варєца — засновниця бренда, як молода мама, добро розуміє весь жах ситуації, адже сьогодні 7,5 мільонів дітей опинилися в небезпеці. Обстріли та атаки продовжуються на території всієї країни, тож діти ризикують життям кожного дня. З 24-го лютого загинуло вже 167 дітей, і ця цифра змушує на мить затаїти подих усіх, особливо команду бренду, більшу частину якої складають молоді матусі. «Можливість бути корисним для інших створює велику цінність, усвідомленість нашого життя. Ми раді бутьи корисними головній Дитячій лікарні Києва, місцю, де лікарі роблять найскладніші операції, створюють дива та показують справжнісінький майстер-клас кожного дня», — каже Катя Зубарєва, спів-засновниця бренду. Саме у «Охматдит» потрапляють дітки з усіх регіонів країни, щоб отримати ефективе лікування.

Sleeper

Щоб долучитися до благодійної кампанії, можна придбати особливі айтеми бренду, 100% коштів від пролажу піде на допомогу лікарні. Серед продуктів: піжама для сну та прогулянок “Sizeless”, лляні сукні “Brigitte”, “Rumba”, “Opera”, взуття та купальники. Бестселлери бренду також долучені до акції та продаються зараз тільки заради благодійності, а це сукня з льону “Atlanta”, “Party Pyjama”, оздоблена пір’ям та трикотажні костюми “Weekend Chic”.

Війна триває та багато волонтерів та людей, які почали активно приймати участь у допомозі вже відчувають втому та менше ініціюють благодійних заходів та зборів кошт. Але ми віримо, що потрібно продовжувати активно приймати участь у допомозі країні та підтримувати усіх, кому війна постукала у двері. «Ми знаємо за численими листами, які надходять щоденно, що люди прагнуть підтримати нас у цій ініціативі», — каже Ася Варєца і ми погоджуємося, адже сьогодні до медичного компексу потрапляє набагато більше діточок, які потребуть допомоги. Війна страшна, але ми прагнемо свободи, миру та перемоги, щоб наші діти на нові покоління могли жити щасливим, незалежним життям. І саме тому, допомога медичним комплексам є вкрай важливою.

Автор: Ксенія Ковальова

Фото: пресслужба Sleeper

Читайте також: УКРАЇНСЬКІ БРЕНДИ В ВІЙНУ: TOTÉ ТА COOSH

Статьи по теме