Драйв великого міста у новій колекції VOROZHBYT&ZEMSKOVA

Редагувати переклад
Драйв великого міста, що поєднує в собі шалені ритми, динамічність разом зі станом внутрішньої гармонії від того, що ти відчуваєш себе частиною цієї безкінечної енергії. Бренд Vorozhbyt&Zemskova завжди у своїх колекціях надихається атмосферою мегаполісів, що відображається на силуетах одягу, моделях, кольоровій гамі лінійки. У новій колекції SS24 дизайнерки бренду Олена Ворожбит і Тетяна Земськова пропустили крізь себе енергетику великого міста, щоб відобразити її на одязі нового сезону.

Драйв великого міста у новій колекції VOROZHBYT&ZEMSKOVA-Фото 1

Який він, дух мегаполісу? Це несамовиті темпи, постійна зміна руху, настроїв, емоцій, думок, бурхливість, шаленість, ритмічність. А потім сонце сідає за обрій, денне світло змінюється на приглушене сяйво ліхтарів, і стрімкість значно зменшується: спокій, релакс, вечірня розслабленість. За цю сполуку полярностей Олена і Тетяна люблять місто, що і вирішили продемонструвати. Головним показником цього синхрону стала кольорова палітра: типові урбаністичні відтінки – холодний сірий і похмурий чорний, розбавляють яскраві акценти рожевих тонів – малиновий і фуксія. Як і в реальному житті, коли в звичну буденність вривається спектр різнобарвних емоцій. Так само моделі й силуети  колекції: піджаки, сорочки, костюми, які на перший погляд натякають на діловий стиль, виконані у більш легкій та вільній манері, яка не обтяжує: оверсайз блейзери, напівпрозорі блузи та подовжені сорочки, що розвиваються.

Драйв великого міста у новій колекції VOROZHBYT&ZEMSKOVA-Фото 2

Драйв великого міста у новій колекції VOROZHBYT&ZEMSKOVA-Фото 3

Зйомки лукбуку стали неначе колаборацією двох мегаполісів – Києва і Відня: речі українських дизайнерів поєднались в гармонійному ансамблі з краєвидами австрійської столиці. Місце для знімання було обране не випадково, адже Vorozhbyt&Zemskova вже другий сезон радо демонструють свої колекції в рамках Віденського Тижня Моди, і дизайнерки наголошують на тому, що енергія Відня дуже нагадує їм київські ритми. Моделлю лукбука стала українка Катя Любчик.

Драйв великого міста у новій колекції VOROZHBYT&ZEMSKOVA-Фото 4

Драйв великого міста у новій колекції VOROZHBYT&ZEMSKOVA-Фото 5

Драйв великого міста у новій колекції VOROZHBYT&ZEMSKOVA-Фото 6

Читайте також: LONDI ПРЕДСТАВЛЯЄ ЛІМІТОВАНИЙ ЗИМОВИЙ ДРОП CHRISTMAS EDITION 

Статьи по теме