Гардероб рівноваги: літня колекція CĖNC

EQUILIBRIUM: DUALITY — це продовження першої літньої колекції київського нішевого бренду CĖNC. Гардероб рівноваги набув контрастів дуальності: бренд продовжує втілювати ідею балансу, але в новій перспективі. Не пізнавши крайнощів, ми не можемо набути стану гармонії. Справжнє розуміння дуальності полягає в усвідомленні того, що полярності не можуть існувати окремо, вони існують у постійній взаємодії.

Гардероб рівноваги: літня колекція CĖNC-Фото 1

CĖNC пропонує новий погляд на баланс: приймати свою тінь, так само як і своє світло. Ця ідея втілилась в чорно-білих кольорах дропу, елегантних силуетах та балансі фемінного та маскулінного, а точніше в прояві того, ніжна жіночність може перетікати в структурну маскулінність, і навпаки.

Гардероб рівноваги: літня колекція CĖNC-Фото 2

Гардероб рівноваги: літня колекція CĖNC-Фото 3

Гардероб рівноваги: літня колекція CĖNC-Фото 4

Головним матеріалом для створення EQUILIBRIUM: DUALITY стала італійська віскоза преміум класу, так бренд підтримує ідею натуральності та свідомого споживання. В дроп увійшли літні топи, як з глибоким вирізом, так і з високим круглим. Топи можна доповнити шортами та штанами вільного крою і створити завершені образи,втіливши ідею гардеробу балансу. Також дроп прикрашають сукні довжини максі, особливо виділяється сукня з красномовною назвою «FOR BETTER AND EVEN BETTER», представлена у двох кольорах чорному та білому, яку бренд пропонує вдягати як для особливих подій, так і для того, щоб згадати, що кожен день — це свято. Центральною позицією, яка балансує ніжність та чуттєвість дропу, стали літні джинси з низькою посадкою в стилі гранж, головною прикрасою яких є ефектні розрізи під сідницями. CĖNC пропонує міксувати їх з не менш ефектним боді з відкритою спиною. Довершують дроп літній тренч та сукня-бандо в білому кольорі, які стали бестселерами та знаковими позиціями першої літньої колекції.

Гардероб рівноваги: літня колекція CĖNC-Фото 5

Гардероб рівноваги: літня колекція CĖNC-Фото 6

Гардероб рівноваги: літня колекція CĖNC-Фото 7

Гардероб рівноваги: літня колекція CĖNC-Фото 8
 

Читайте також: ZIP BAG ВІД LITKOVSKA: НОВА МРІЯ ФЕШОНІСТА 

Статьи по теме