UA
RU

Гармонія незавершеного: LITKOVSKA презентує колекцію pre-fall`24

Редагувати переклад

В фокусі нової колекції LITKOVSKA Pre-Fall ’24 лежить краса недовершеності – з усією її пристрастю, легкістю, спонтанністю та свободою.

Гармонія незавершеного: LITKOVSKA презентує колекцію pre-fall`24-Фото 1

Черпаючи натхнення у хаотичній гармонії всесвіту, колекція уособлює відданість бренду інтелектуальній моді та неконвенційним підходам до конструювання одягу. Команда LITKOVSKA заглиблюється у філософську ідею, що все у Всесвіті складається з крихітних частин, які існують у постійній гармонійній взаємодії. Все, що нас оточує – і навіть ми самі – утворює безкінечну кількість комбінацій, що без прямого наміру породжують дива.

Гармонія незавершеного: LITKOVSKA презентує колекцію pre-fall`24-Фото 2

Лаконічна та вишукана, колекція Pre-Fall ’24 містить знайомі, перевірені часом та благородні тканини – натуральні та міцні, повні гідності та текстури. Ретельний відбір матеріалів відображає прагнення LITKOVSKA створювати моду, яка є не лише візуально приголомшливою, але й етичною – адже кожен елемент нового дропу служитиме власникові роками, не втрачаючи актуальності.

Гармонія незавершеного: LITKOVSKA презентує колекцію pre-fall`24-Фото 3

Поєднання архітектурних форм, деконструйованих елементів та нашарованих деталей створює візуально приголомшливий ансамбль, який втілює дух бренду та демонструє суть колекції – симфонію деталей, що працюють разом. Дизайнерка Лілія Літковська ретельно підібрала теплу, натуралістичну палітру, сповнену природних відтінків, які гармонують із стилістикою LITKOVSKA та створюють безліч можливостей для сезонної стилізації. 

Гармонія незавершеного: LITKOVSKA презентує колекцію pre-fall`24-Фото 4

Відмінною рисою колекції є особлива увага до крою та посадки. За словами Лілії Літковської, процес, що стоїть за кожним силуетом, ретельно курується для досягнення бездоганних, чистих структур. Інженерні рішення в виробництві кожного елементу колекції дозволяють перенести контрформу з образотворчого мистецтва в моду. Прості на перший погляд вирізи вимагають витонченої обробки, що дозволяє тканинам утворювати структурні драпіювання та чіткі лінії.


Статьи по теме