Геометричні силуети та кольори, притаманні паризькому ательє: нова колекція Katimo

Редагувати переклад
Коли форма та зміст стають нероздільною єдністю, оприявнюється сутність речей. Шлях до цієї сутності є шляхом до простоти, казав румуно-французький скульптор Константін Бранкузі. Саме його творчий доробок надихнув естетику нової колекції Katimo.

Геометричні силуети та кольори, притаманні паризькому ательє: нова колекція Katimo-Фото 1

Кольори, притаманні паризькому ательє майстра, відображені в палітрі осінньо-зимової колекції: червоне дерево, сірий, багряний, коричневий, золотий. Природні відтінки наново розкриваються у площині текстилю. Структура крою балансує між різкістю та м’якістю. Силуети одягу посилені геометрією, що читається у фігурних вирізах, чистих контурах, гострих кутах плеча.

Більшість скульптур Бранкузі мають власний постамент — ці п’єдестали є повноправним елементом мистецького об’єкта, його основою. Фундаментом колекції Katimo є лаконічність, надійна первинність форм. Прямі пальта, об’ємні светри та костюми правильних пропорцій безпомилково підтримують повсякденні образи. На підґрунті мінімалізму вибудовуються й більш складні конструкції, наприклад, знакова сукня-корсет Katimo, що нині акцентована асиметрією та контрастним оздобленням. Тренч з подовженим коміром-шлейфом та широким еполетом — квінтесенція архітектурного крою цієї колекції.

Геометричні силуети та кольори, притаманні паризькому ательє: нова колекція Katimo-Фото 2

Геометричні силуети та кольори, притаманні паризькому ательє: нова колекція Katimo-Фото 3

Геометричні силуети та кольори, притаманні паризькому ательє: нова колекція Katimo-Фото 4

Кожний дизайн постає у функціональному матеріалі. Бомбери створені з м’якої водонепроникної віскози з додатковим утепленням. Вищезгаданий фігурний тренч також зшитий з віскози, та має особливий оксамитовий фініш. Легший та ще більш тактильний різновид цієї тканини зустрічається у сукнях і трикотажних виробах. Щільна італійська вовна використана у брючних костюмах. В колекції FW’23 ми вперше представляємо вироби Premium, створені із матеріалів найкращої якості. Бежевий светр Katimo зв’язаний з еталонного кашеміру. Ця пряжа виготовляється європейськими мануфактурами для великих модних будинків та забезпечує багаторічне використання речі при відповідному догляді. Двобортне класичне пальто складається з відбірної суміші вовни та кашеміру, а шкіряні брюки створені з м’якої шкіри наппа.

Осінні луки доповнено шкіряними чоботами на підборах і замшевими чоботами на пласкій ході. Третя модель — сірі кеди, оздоблені монограмою K — створена в колаборації з Timotheus, сервісом реставрації та пошиття bespoke-взуття. Акуратна форма розміщена на інноваційній підошві LACTAE HEVEA®, що виготовлена з молока дерева гевеї. Всередині підошви містяться крихітні бульбашки повітря, що зумовлюють новий досвід комфорту. Ці кеди — втілення універсальності, зручності та якості на кожному етапі роботи.

Естетика деталізується в аксесуарах: м’якій сумці, ременях, шапках і рукавичках, а також шкарпетках, що вперше увійшли до колекції Katimo. Довершені мистецькі витвори Бранкузі можна простежити в силуетах прикрас. Натхнені роботами «The Newborn», «The First Cry» та «The Endless Column», вироби вкриті ювелірною позолотою високої проби, що не тьмяніє з плином часу. Час також не має влади над сутністю. Істини залишаються простими й незмінними. Справжню красу впізнаєш не ззовні, а зсередини — за відчуттям внутрішньої легкості, непідробним і невимушеним.

Геометричні силуети та кольори, притаманні паризькому ательє: нова колекція Katimo-Фото 5

Геометричні силуети та кольори, притаманні паризькому ательє: нова колекція Katimo-Фото 6

Геометричні силуети та кольори, притаманні паризькому ательє: нова колекція Katimo-Фото 7

Геометричні силуети та кольори, притаманні паризькому ательє: нова колекція Katimo-Фото 8

Геометричні силуети та кольори, притаманні паризькому ательє: нова колекція Katimo-Фото 9

Геометричні силуети та кольори, притаманні паризькому ательє: нова колекція Katimo-Фото 10

Читайте також: HUKH FALL ’23: УРБАНІСТИЧНА ЖІНОЧНІСТЬ В ОСІННІЙ КАПСУЛІ БРЕНДУ 

Статьи по теме