UA
RU

GUNIA Project презентує новорічну колекцію, натхненну наївними роботами з музею Івана Гончара 

Редагувати переклад
Музеї завжди були головним натхненням для команди GUNIA Project. У своїх стінах вони бережуть крихку пам‘ять поколінь, їхнє минуле та майбутнє. Саме в музеях можна познайомитись з унікальними експонатами авторів, які жили і творили багато сотень років тому. 

І немає різниці, чи це робота великого майстра классичності, чи наївна картина невідомого автора.  У мужніх та стриманих стінах кожен витвір мистецтва — це цінність.

GUNIA Project презентує новорічну колекцію, натхненну наївними роботами з музею Івана Гончара -Фото 1

Саме це засновниці бренду, Марія Гаврилюк та Наташа Каменська, хотіли підкреслити в новорічному digital-кампейні GUNIA Project. Вони зображують вироби як самостійні музейні об’єкти, звертаючи нашу увагу на цінність та довершеність кожного.

Як продовження digital роботи, зйомка кампейну перемістилася до музею НАМУ (Національний художній музей України). 

Її основна ідея — це ніч у музеї сповнена магії та містики. Героїня засинає та бачить сон, де вона блукає стінами будівлі та розглядає унікальні позиції бренду, які представленні у ролі експонатів.

У новорічній колекції GUNIA Project представлена кераміка, аромасвічки, текстиль до столу та шовкові піжами, як продовження літнього дропу перероблених позицій. До капсули увійшли відомі шовкові хустки з ілюстраціями та з ручною обробкою краю. Колекції притаманні відтінки синього кольору,  оскільки у виробництві елементів використано кобальт.

GUNIA Project презентує новорічну колекцію, натхненну наївними роботами з музею Івана Гончара -Фото 2

GUNIA Project презентує новорічну колекцію, натхненну наївними роботами з музею Івана Гончара -Фото 3

«Добра, наївна та весела» — так команда GUNIA Project описує новорічну колекцію.

GUNIA Project презентує новорічну колекцію, натхненну наївними роботами з музею Івана Гончара -Фото 4

Натхнення для створення цієї історії команда традиційно черпає з української народної творчості, наївного мистецтва та предметів народного побуту. В ній переосмисленні сюжети з Косівських кахель 18-19 ст та з картини невідомого автора “Дівчинка з котом” з музею Івана Гончара. Подивившись уважніше, можна прослідкувати як герої “мандрують” з одного виробу на інший, даруючи нам відчуття свята, легкості та казковості. 

«Ми всі переживаємо зараз нелегкі часи. Тому дуже хотіли, щоб ця колекція хоч на якусь секунду перенесла її власників в безпечне місце та теплі спогади дитинства» — розповідають засновниці бренду, Наталя Каменська та Марія Гаврилюк.

GUNIA Project презентує новорічну колекцію, натхненну наївними роботами з музею Івана Гончара -Фото 5

GUNIA Project презентує новорічну колекцію, натхненну наївними роботами з музею Івана Гончара -Фото 6

За посиланням ви можете переглянути фото колекції.

Photo — Андрій Грей, Styling — Тетяна Немченко

Читайте также: ПРИСВЯТА АТРИБУТУ «РЕВОЛЮЦІЇ НА ГРАНІТІ» ВІД ETNODIM 

Статьи по теме