UA
RU

Gunia Project, The Coat, Ksenia Schnaider, Etnodim та інші бренди представлять свої колекції у Варшаві

Редагувати переклад
17-18 березня у самому серці польської столиці — в розкішному готелі Raffles Europejski  — відбудеться поп-ап українських брендів від Khmil Concept Store.
Gunia Project, The Coat, Ksenia Schnaider, Etnodim та інші бренди представлять свої колекції у Варшаві-Фото 1

Gunia Project

Для цього поп-апу організатори вирішили зробити акцент на брендах, що відомі за межами України. Одяг та аксесуари Gunia Project носить перша леді України Олена Зеленська, в костюмах The Coat можна побачити Мей Маск, Коко Роша та Ріта Ора, серед прихильників Ksenia Schnaider Дуа Ліпа, Леді Гага, Селін Діон, Белла та Джіджі Хадід, трикотаж Knitel люблять fashion-інфлюенсерки Кеті Гіоргадзе та Шарлотта Емілі Сандерс, а аромати Poetry Home прикрашають інтер’єри найкращих готелів та ресторанів по всій Європі— це лише частина з того, що можна буде купити 17-18 березня у Варшаві.

Gunia Project, The Coat, Ksenia Schnaider, Etnodim та інші бренди представлять свої колекції у Варшаві-Фото 2

Мода — це потужний інструмент культурної дипломатії. Наші дизайнери продовжують працювати у цей надзвичайно складний для України час, представляють свої колекції на світових тижнях моди, майже кожного дня ми бачимо голлівудських зірок в речах українських брендів. Я хочу ближче познайомити польських модниць з талановитими українськими дизайнерами”, — каже організаторка події Марія Хміль.

Також на поп-апі будуть представлені речі з колекцій Przhonskaya, Darja Donezz, Etnodim, аксесуари від tsvite.teren та Grie, килими ручної роботи від Gushka та колекційні книжки від видавництва Osnovy.

Gunia Project, The Coat, Ksenia Schnaider, Etnodim та інші бренди представлять свої колекції у Варшаві-Фото 3

Ksenia Schnaider

Gunia Project, The Coat, Ksenia Schnaider, Etnodim та інші бренди представлять свої колекції у Варшаві-Фото 4

KNITEL

Gunia Project, The Coat, Ksenia Schnaider, Etnodim та інші бренди представлять свої колекції у Варшаві-Фото 5

Gushka

Читайте також: REBIRTH — ПЕРША ВЕСНЯНА КАПСУЛА CĖNC 

Статьи по теме