UA
RU

Хелена Крістенсен одягнула костюм від українського бренду LESSLESS

Редагувати переклад

Хелена Крістенсен, ікона світу моди, вирішила прикрасити себе одним із фірмових виробів LESSLESS, демонструючи позачасову елегантність у тихій розкіші, яка визначає бренд. Цим данська супермодель підтримку ініціативу, в якій бренд вже не вперше співпрацює з українським благодійним фондом боротьби проти раку грудей «Здоров’я жінки та планування сім’ї». 

Хелена Крістенсен одягнула костюм від українського бренду LESSLESS-Фото 1

Товари, що беруть участь у благодійному проєкті можна знайти як в ЦУМ Київ на третьому поверсі, так і на сайті інтернет-магазину.

Попередньо Хелена вже висловювалася про війну в Україні. На початку повномаштабного вторгнення Крістенсен підтримала Україну та звернулися до нашого народу зі словами підтримки. Вона також поділилася кадрами, зробленими під час її поїздки в Україну з агентством ООН у справах біженців в 2017.

Хелена Крістенсен одягнула костюм від українського бренду LESSLESS-Фото 2

 Також, з 6 жовтня по 17 січня в Українському Музеї у Нью Йорку, Хелена Крістенсен представляє виставку українського одягу, яка є розширеною та новою інтерпретацією традиційної української вишивки та костюмів. Ця захоплююча подія дозволить розглянути естетику вишитого, історичного одягу та аксесуарів, підкреслючи багатий досвід та красу української культури.

Читайте також: Новий хіт Кім Кардаш’ян: бюстгальтер Skims, який всі обговорюють

Для LESSLESS справжня честь, що ініциатива бренда підтримується зірками світового рівня. 

 

Статьи по теме