UA
RU

Індивідуалізм та жага до єдності у новій колекції LITKOVSKAYA

Редагувати переклад
Український бренд LITKOVSKAYA готовий представити свою колекцію FW22 – історію про погляд вглиб буття, ніжне і витончене спостереження за людськими емоційними процесами.

LITKOVSKAYA 908

LITKOVSKAYA 567

LITKOVSKAYA 678

Своєю останньою колекцією українська дизайнерка Лілія Літковська намагалася глибоко зануритися в усю комплексність і складність людського розуму, інтерпретуючи внутрішню силу, яку має кожен з нас, в художню енергію. Для бренду LITKOVSKAYA духовність є невід’ємною частиною роботи, здатною приносити натхнення та розуміння сенсу нашого існування. Лінійка FW22 – це пісня про величезну любов до життя і всю ту надію, яку тільки може зберігати серце людини. Щоб підкреслити ідею, що мистецтво та дизайн мають місце у житті кожного, для зйомки лукбуку колекції не запрошували професійних моделей – натомість ними стали самі члени команди бренду. LITKOVSKAYA досліджує універсальні цінності людства, які всі ми несемо глибоко в душі — світогляд, що поєднує індивідуалізм та жагу до єдності, волю рухатися далі, здатність кожного з нас піклуватися про інших та ділитися.

LITKOVSKAYA 11

LITKOVSKAYA 1122

LITKOVSKAYA 12

LITKOVSKAYA 112

В естетичному плані колекція осінь-зима’22 від LITKOVSKAYA є перетином Сходу і Заходу, поєднуючи західну виразність та пристрасть зі східною жагою до спостереження та гармоніїї. Гамма кольорів нової лінійки скромна і заспокійлива, натомість весь драматизм зосереджений у лініях, текстурах і силуетах. Дизайнерка знову демонструє майстерність у роботі з асиметрією та драпіруванням, представляючи витончені костюми, сукні та верхній одяг з чіткою геометрією. Поєднуючи плавність шовку та об’ємні силуети, LITKOVSKAYA створює гімн різноманітності людських характерів, висвітлюючи як жіночу, так і чоловічу сторону естетики у дизайнах, непідвладних швидкоплинним трендам.

LITKOVSKAYA

LITKOVSKAYA 56

LITKOVSKAYA 345

LITKOVSKAYA 789

LITKOVSKAYA 45

Фото: White Rabbit Agency

Статьи по теме