UA
RU

JUL x LUTIKI: Різдвяна колекція

Редагувати переклад

Український бренд JUL презентує дроп до Різдвяних свят, наповнений найціннішими сенсами. Цього разу колекцію вперше доповнили особливими прикрасами від LUTIKI.

JUL x LUTIKI: Різдвяна колекція-Фото 1

Напередодні зимових свят український бренд одягу JUL вирішив нагадати про необхідне в наш час диво, яке неможливо описати словами, але магію якого точно можна відчути у різдвяний час. А також розповісти про цінності, що огортають надією навіть у найтемніші часи і про традиції, що об’єднують нас, як ніколи раніше.

JUL x LUTIKI: Різдвяна колекція-Фото 2

Основним візуальним елементом колекції стала Вифлеємська зірка — один з найголовніших атрибутів Різдва. Інтерпретувати бачення символу світла довірили українській художниці Поліні Мороз. Вона розробила авторський вигляд зірки, що став основою колекції та доповнив своїм зображенням м’які джемпери, спідниці і широку варіацію суконь різної довжини, на які бренд зробив особливий акцент. Невагомі шовкові, трикотажні, делікатно оздоблені вишивкою та класичні з виточеними переплетами на спині — що дозволяє без зайвих зусиль перетворити образ зі святкового у повсякденний та навпаки. 

JUL x LUTIKI: Різдвяна колекція-Фото 3
 
JUL x LUTIKI: Різдвяна колекція-Фото 4

Цього разу ми працювали над тим, щоб зберегти магію головного атрибута Різдва, і тому ніжно відтворили його в принті для речей та прикрасах — щоб закарбоване диво було поруч не лише у різдвяний час,

— розповідає засновниця бренду JUL, Юлія Логвін.

JUL x LUTIKI: Різдвяна колекція-Фото 5
 
JUL x LUTIKI: Різдвяна колекція-Фото 6

Бренд вперше у своїй історії урізноманітнив колекцію особливою аксесуарною лінійкою, розробленою у співпраці з українською стилісткою і засновницею ювелірного бренду LUTIKI — Сонею Солтес. Фактурний силует зірки, наповнений відчуттям дивовижу Різдва, відтворили в сережках і подовженій підвісці.

«Цей художній експеримент був цікавим для нас, оскільки ми створювали тендітну, а водночас урочисту прикрасу. З іншого боку, ми прагнули, щоб вона відображала ідею різдвяної колекції», — додає засновниця ювелірного бренду LUTIKI, Соня Солтес.

JUL x LUTIKI: Різдвяна колекція-Фото 7

Дбаючи про індивідуальний підхід до кожної, до колекції додали позачасові речі гардеробу, що з легкістю комбінуються між собою: напівпрозорі лонгсліви, сорочки вільного крою, класичні брюки та атласні майки. Кольорова палітра передає настрій тихого свята, і тому сповнена натуральними кольорами: від насиченого синього до лагідного бежевого, що ніби нагадує міріади зоряного неба холодної пори.

Для повноцінного завершення стильного образу, дроп доповнили утепленим пальто з приємної на дотик тканини, що здатна огорнути затишком попри прохолоду, а також взуттям: сатиновими сабо від українського бренду IKOS. 

JUL x LUTIKI: Різдвяна колекція-Фото 8
 
JUL x LUTIKI: Різдвяна колекція-Фото 9

Героїнею різдвяного кампейну стала не професійна модель, а постійна клієнтка бренду — Надія.

Читайте також: Unlimited wardrobe: зимова колекція бренду Fashionista

Відсьогодні дроп доступний до придбання на офіційному сайті, у київському шоурумі на Мечникова, 6 та у львівському магазині за адресою Федорова, 29.

_________________________________________________________________________

JUL – український бренд одягу. Ми в JUL адаптуємо модні тренди до реального життя, до будь-яких ситуацій та потреб. Ми прагнемо аби кожна наша колекція стала основою базового гардеробу та була відповіддю на ваше питання «що вдягнути?». Наша мова дизайну — проста та лаконічна, і водночас — самобутня та захоплива. Всі наші вироби підкреслюють позачасовість, а не миттєву актуальність. Засновницею та креативним директором бренду є Юлія Логвін. Всі речі від JUL створюються в Україні та з любов’ю до наших жінок.

Статьи по теме