UA
RU

Love&Anarchy: осіння колекція german, що бунтує проти правил

Редагувати переклад

Новий сезон бренд german починає з виклику та бунту проти стереотипів. Осіння колекція, ввібрала в себе дух панку, року та бунтарства. Ця колекція дасть можливість змішувати стилі та створювати свій власний неповторний образ. Поєднуючи естетики панку, гранжу та трохи гламуру команда бренду створила сміливі речі, щоб допомогти всім охочим виразити своє справжнє «я» без обмежень.

Love&Anarchy: осіння колекція german, що бунтує проти правил-Фото 1

«Кожен виражає любов по різному, і вона теж буває різна, саме тому в нашій колекції поєдналися максимально різні речі. Буває, що любов накриває тебе з головою так, що ти не можеш контролювати ні своє тіло, ні мозок. Так і ця колекція — це палке поєднання двох, на перший погляд, протилежних світів: любові та анархії», — говорить про ідею колекції засновниця german Валерія Цимбал.

 

Колекція Love&Anarchy запрошує стати частиною руху, який відкидає стандарти та показує світу, що справжні почуття не піддаються контролю. Виражати свій нонконформізм german пропонує в комфортних речах вільного фасону: картатих оверсайз сорочках, вигорівших худі, обʼємних вʼязаних светрах з мериносової вовни, широких джинсах, жилетах з біо пухом та оновленій моделі лайнера.

Love&Anarchy: осіння колекція german, що бунтує проти правил-Фото 2

Пропонуючи власне бачення сукні для сучасної дівчини, german додали в колекцію модель у білизняному стилі з тканини з мʼятим ефектом та прикрашену мереживом. На вибір у капсулі також є більш базові лонгсліви, котрі можуть стати основою рішучих образів, штани з розрізом збоку та спідниця з костюмної тканини з шерстю.

Love&Anarchy: осіння колекція german, що бунтує проти правил-Фото 3

Поєднувати всі речі в повсякденному житті можна як завгодно, а завершити кожен образ допоможуть срібні прикраси — підвіс у вигляді серця-карабіну та сережки у формі гайок. Улюблена стилізація з колекції засновниці бренду — широкі джинси, обʼємний светр та пов’язана на талії сорочка. Образ, котрий нагадує Валерії підліткове захоплення панк-культурою. 

Приєднуйтесь в цьому сезоні до бунту разом з german, дозвольте собі бути справжніми та незалежними, адже це саме той світ, де любов і анархія об’єднуються в одному образі.

 

Колекція вже доступна на сайті бренду.
Статьи по теме