UA
RU

LOVE: нова колекція створена під звуки сирен, натхненна спрагою до життя

Редагувати переклад
Колекція створена під звуки сирен, натхненна спрагою до життя та є втіленням того, що любов завжди знаходить дорогу. Колекція розроблена під звуки сирен, а креативне керівництво дизайнер бренду LOVE Ксенія Карпенко виконувала із Іспанії, де вона наразі знаходиться із малюком. Невимушені силуети, органічні тканини як от бамбук, органічна віскоза та котон - втілення свободи та близького контакту із природою. 

LOVE 6

В колекції представлені унікальні принти, як результат колаборації бренду із українською мисткинею Роксоланою Дудкою. Із давніх давен, українці зображували на рушниках та вишиванках риб та птахів, як втілення нескореного і вільного духу. Також вважалося , що ці символи оберігають людину та єднають її із природою. В LOVE ми переосмислюємо зображення цих символів та надаємо їм яскравих кольорів, як символ того, що світло завжди перемагає темряву. 

LOVE 3

LOVE 1

LOVE 7

LOVE

Також в колекції представлені вироби із вишивкою ручної роботи. Так наприклад, на худі виконана вишивка всесвіту, що символізує баланс та гармонію.  Бренд приділяю велику увагу людям які працюють над вироби, адже енергетика ручної роботи має неабияку силу. 

LOVE 4

LOVE 2

LOVE 5
  

Читайте також: ЖАГА ДО ЖИТТЯ: НОВА КАПСУЛА УКРАЇНСЬКОГО БРЕНДУ SIDLETSKIY

Статьи по теме