Loving you, loving me: бренд O.TAJE презентує дроп до Дня всіх закоханих

Редагувати переклад

“Якщо я справді люблю одну людину — я люблю всіх людей, я люблю світ, я люблю життя. Еріх Фромм, “Мистецтво любові”

Напередодні Дня закоханих хочеться ще більше обіймів, відчуття тепла та краси навкруги. Святкуючи любов, бренд O.TAJE презентує новий дроп, щоб нагадати: любов до когось — завжди починається з любові до себе, а любов до себе — з уміння розуміти та приймати себе.

Loving you, loving me: бренд O.TAJE презентує дроп до Дня всіх закоханих-Фото 1

Бренд створив цей особливий дроп, акцентуючи на настроях, які несе із собою свято. Для когось воно — про ніжність, тактильність та відчуття легкості і грайливості. Для когось — про пристрасть, сміливість та неприховані бажання. Історія до Дня Валентина від O.TAJE — для вас різних, де кожен знайде щось своє.

Loving you, loving me: бренд O.TAJE презентує дроп до Дня всіх закоханих-Фото 2

Речі з нового дропу чудово підійдуть як для святкування, так і стануть дійсно практичними та функціональними елементами гардероба. Oдна з новинок O.TAJE — мідіспідниця з віскози у двох відтінках: пудровий та фуксія. Її бренд пропонує доповнювати невагомими светрами в тон, отримуючи готовий монохромний образ.

Loving you, loving me: бренд O.TAJE презентує дроп до Дня всіх закоханих-Фото 3

Родзинки дропу: светр із косами STORMI, трикотажний бестселер сезону, тепер у ніжно-рожевому відтінку, та напівпрозора сукня MARCY у кольорі фуксія — створена, щоб привертати погляди.

Loving you, loving me: бренд O.TAJE презентує дроп до Дня всіх закоханих-Фото 4

Розкриваючи тему Дня закоханих, O.TAJE також говорить про глибину почуттів та елегантність, пропонуючи на противагу романтичним рожевим образам більш стримані та вишукані. Зокрема це мідісукні в молочному, чорному, червоному та шоколадному відтінках, базова чорна мідіспідниця, костюмні сети та топи з відкритою лінією плечей.

Loving you, loving me: бренд O.TAJE презентує дроп до Дня всіх закоханих-Фото 5

Яким би не було для вас це свято, ви однаково знайдете в колекції речі, що промовляють про турботу, про глибину, про ніжність — насамперед до вас самих. Любити — це відчувати себе живим. Новий дроп від O.TAJE — про максимальне відчуття життя та любові в усіх її відтінках.

Дроп доступний на сайті вже з 7 лютого.

 

Статьи по теме