UA
RU

Луна — героїня нового кампейну W8Less

Редагувати переклад
На кадрах Луна позує у ключових речах поточної осінньої колекції W8less – двобортних вовняних пальтах, ніжних шовкових камісолях, широких брюках-карго та в жакетах з екошкіри, м‘яких лонгслівах. Також в колекції представлений абсолютний бестселлер бренду — об’ємний білий светр. Він, як і інші в’язані трикотажні айтеми, — з італійської пряжі з бебі-ягня, що робить цей одяг дуже м‘яким, теплим, але при цьому майже невагомим.

Луна — героїня нового кампейну W8Less-Фото 1

Проте головний акцент в цьому сезоні дизайнери бренду ставлять на костюмах: стьобаних для холодної погоди, класичних, виконаних з цупкої шерсті з принтом тартан чи «ялинка», більш розслаблених з м‘якого трикотажу. Новинкою став спортивний, нетривіальний варіант костюму з бомбером та брюками, пошитий із пальтової тканини.

Луна — героїня нового кампейну W8Less-Фото 2

Луна — героїня нового кампейну W8Less-Фото 3

Палітра кольорів колекції складається з нейтральних відтінків — молочного, чорного, сірого, небесно-блакитного і пудрового, що у комбінації зі зрозумілим і вивіренним кроєм робить кожний її елемент ідеальною базою для повсякденних образів, адже, створюючи моделі бренду W8Less дизайнерка Анна Шаш в першу чергу думає не про одяг, а про дівчат, які будуть його носити. Кожна колекція W8Less має на меті подарувати відчуття комфорту та впевненості в будь-якій ситуації: на важливих ділових переговорах, побаченні з коханою людиною або вихідним днем з родиною.

Луна — героїня нового кампейну W8Less-Фото 4

Луна — героїня нового кампейну W8Less-Фото 5

Луна — героїня нового кампейну W8Less-Фото 6

Луна — героїня нового кампейну W8Less-Фото 7

Луна — героїня нового кампейну W8Less-Фото 8

Читайте також: ВІДЧУТТЯ КОМФОРТУ, ЗАТИШКУ Й ТЕПЛА В НОВІЙ КОЛЕКЦІЇ THE COAT 

Статьи по теме