UA
RU

Любов до себе: як вчить приймати себе український бренд прикрас Grains de Verre

Grains de Verre було створено Рітою Молчановою в Одесі у 2018 році. Тоді ще не було розмов про new-luxury прикраси, що перетворюють кожен день та образ на свято, але вже приходило розуміння того, що жінкам варто любити себе трішечкі більше. Більше про філософію new-luxury та історія про те як одеський бренд підкорив паризький подіум розповідає fashion-журналістка та колумністка Marie Claire Ukraine Ксенія Ковальова.

Любов до себе: як вчить приймати себе український бренд прикрас Grains de Verre-Фото 1

Я займалась індивідуальним пошивом. Шила пальта, плаття, тощо. Коли мені було 19 років, мені написала клієнтка з запитом зробити їй величезну мантію з бісеру. Не маючи жодного розуміння щодо того, як власне це робиться, я зробила таку мантію. І що ви думаєте? Наступну (таку ж саму) замовили одразу ж. Я надихалася та із бісеру, що залишився, зробила собі на вечірку сережки”. Якщо ви бачили прикраси Grains de Verre хоча б раз, ви знаєте про їхню над можливість перетворювати будь-який наряд на неймовірний. Те ж саме сталося і з Рітою, коли дві незнайомих дівчини придбали сережки “з неї” на першій же вечірці. “Я хочу як в неї”, — казали скрізь і всюди. Так, Ріта стала виготовляти ювелірні прикраси. Так вона зрозуміла дуже важливу річ: жінка може вдягати розшитий натуральними перлинами корсет або білу базову футболку із намистом та виглядати неймовірно — важливо, аби прикраса пасувала до настрою.

Любов до себе: як вчить приймати себе український бренд прикрас Grains de Verre-Фото 2

Колекції від Grains de Verre зʼявлялись одна за одною: всі зроблені вручну, всі з використанням срібла, золотого напилення або ж з родію. Якщо бісер — то японський, якщо перлини — то натуральні відібрані вручну. Найбільш висока якість виробів сама призвела до створення концепції “піврічної гарантії”. Її не-ювелірний бренд Grains de Verre запропонував першим. “Ми не хочемо просто робити буси. Ми хочемо дарувати задоволення та насолоду. Якось до нас звернулась дівчина із проханням відремонтувати прикраси, що придбала у нас. Вона пропонувала заплатити за це, але ж всі наші прикраси виготовлені вручну, тож відремонтувати їх було б нормально. Саме так ми почали практикувати надання гарантії клієнтам на півроку з моменту придбання прикрас”, — розповідає Ріта, яка насправді дуже рідко стикається з наріканнями, адже її прикраси дівчини від Нью-Йорку до Києва обожнюють вдягати як на прогулянку за рановою кавою, так і на fashion week. Блогери, інфлюенсери та відомі дівчата регулярно зʼявляються в виробах Grains de Verre на публіці. Тому що ці вироби дарують кохання. Перш за все, до себе.

Любов до себе: як вчить приймати себе український бренд прикрас Grains de Verre-Фото 3

У бренді щиро вірять, що жінка красива будь-якою. Не важливо який в неї настрій та скільки їй років, важливо те, які аксесуари її супроводжують. Цю філософію Grains de Verre чудово відображає на зйомці “Одеса”, яка відбувалися у Парижі з мамою та донькою, що виїхали з Одеси свого часу. Сестринство, жіночність та самоповага пронизують бренд, який каже: “ти красива, вір у це”. Але справжня жінка піклується не лише про себе. “Коли ми починали працювати, ще з часів індивідуального пошиву знали, скільки відходів залишається від виробництва, саме тому sustainability стало головним правилом виробництва”, — каже Ріта. Виробництва наразі розташовані в Одесі та Стамбулі. Всі вони надають робочі місця жінкам та працюють безперервно з початку війни. Створені власноруч, прикраси є цілковито екологічними та не мають жодних відходів від виробництва. Адже красава всередині досягається через баланс з природою перш за все. Саме тому так багато виробів використовують натуральні морські перлини, які мають неймовірну форму та властивості.

Любов до себе: як вчить приймати себе український бренд прикрас Grains de Verre-Фото 4

До речі, бажання виглядати гарно всюди та завжди за допомогою аксесуарів — типово паризька мода, яку так полюбляє український бренд. Наразі бренд дуже надихається Парижем, куди з часом після початку війни переїхала Ріта: “Коли все почалося, думок їхати не було. Куди їхати? В Україні все: робота, дім. Але потім переїзд трапився сам собою, адже ще до початку війни ми зробили велику закупку у Стамбулі та все залишилося там. Так ми перевезли половину команди туди та заснували там друге виробництво, а потім я поїхала до Парижа, який був давньою мрією”. Незважаючи на те, що частина виробництва базується наразі закордоном, Ріта принципово залишає половину коштів та офіс в Одесі: “це моя тверда позиція, адже це дім та коріння. Я не хочу їх залишати, зі світлом чи без нього”.

Любов до себе: як вчить приймати себе український бренд прикрас Grains de Verre-Фото 5

Любов до себе: як вчить приймати себе український бренд прикрас Grains de Verre-Фото 6

Започаткований пʼять років тому, сьогодні Grains de Verre є обличчям нового luxury. Він дозволяє жінкам почуватись на мільйон та мати luxury сервіс навіть без ювелірної складової. Такий підхід було створено лише з однією метою: показати, що кожна жінка варта найкращого. Варта кращого сервісу, кращих прикрас, що пасуватимуть саме їй. Варта кохання до себе насамперед. Та буде отримувати його.

Автор: Ксенія Ковальова

Читайте також: ІВАН МАЛКОВИЧ ТА БОГДАН ЛОГВИНЕНКО У ВІДЕО-ПРОЄКТІ “МОЇ” ВІД GUZEMA FINE JEWELRY 

Статьи по теме