UA
RU

Manifest your bright side. Нова літня капсула Bagllet.

Редагувати переклад
Команда BAGLLET розробила капсульну колекцію аксесуарів у яскравих відтінках. У лімітованій колекції представлений ряд класичних моделей бренда у двох насичених барвистих кольорах — рожевому та зеленому.

Manifest your bright side. Нова літня капсула Bagllet.-Фото 1

«Зараз час заявити про себе, про свою позицію та ідеали. Час, коли не можна мовчати чи бути осторонь. Час проявити свою яскраву сторону, сповнену пульсуючою, живою енергією, що штовхає вперед. Час змінити звичні спокійні базові відтінки, вийти за межі “ідеального”, “правильного”, “поміркованого” стилю та відкрити для себе яскраві аксесуари», — коментують нову капсулу у бренді BAGLLET.

Manifest your bright side. Нова літня капсула Bagllet.-Фото 2

Manifest your bright side. Нова літня капсула Bagllet.-Фото 3

BG128 та її варіація BG130  — трапецієвидна містка сумочка, плавні лінії, чіткий структурований вигляд і коротка зручна ручка, або подовжений регульований ремінець, в залежності від моделі.

 

BG125 — прямокутна форма, але в доволі незвичній варіації, невеличка верхня кришка, широка  регульована ручка, що переходить в формуючу основу, і маленька акцентна накладна кишенька.

Всі ці моделі отримали абсолютно нове прочитання завдяки новим відтінкам шкіри. Яскраве, дике, бунтівне. Під стать внутрішньому стану, що відображає дух епохи.

Manifest your bright side. Нова літня капсула Bagllet.-Фото 4

Manifest your bright side. Нова літня капсула Bagllet.-Фото 5

Manifest your bright side. Нова літня капсула Bagllet.-Фото 6

Manifest your bright side. Нова літня капсула Bagllet.-Фото 7

Manifest your bright side. Нова літня капсула Bagllet.-Фото 8

Manifest your bright side. Нова літня капсула Bagllet.-Фото 9

Читайте також: ЧУТЛИВІСТЬ ТА ВІДКРИТІСТЬ У КОЖНІЙ ПАРІ: БРЕНД LOOKIE ATELIER ПРЕЗЕНТУЄ НОВУ КОЛЕКЦІЮ ВЗУТТЯ THE EVERYDAY INTIMACY 

Статьи по теме