UA
RU

Met Gala-2022: Джилл Байден розказала про знаки у моді та підтримку українського народу

Редагувати переклад
Напередодні Met Gala у  Нью-Йорку Перша леді США Джилл Байден відкрила щорічну виставку «В Америці: Антологія моди». У своїй промові вона говорила про силу моди та підтримку українського народу. Про це повідомляє The Art Newspaper.
Джилл Байден

Фото: instagram/thefirstcouple

Джилл Байден прибула разом з Анною Вінтур, головною редакторкою Vogue і керівницею Met Gala. Перша леді відикрила виставку промовою, в якій розповіла як стиль допомагає висловити те, що не можна інколи передати словами. Саме так їй вдалось показати усьому світу підтримку українському народу під час щорічного звернення президента США «Про становище країни», яке відбулося 2 березня.

«Кілька місяців тому, коли президент готувався до звернення «Про становище країни», мій розум був далеко. Як і чимало американців, я була приголомшена новинами про Україну, про бомбардування і батьків, які плакали над понівеченими тілами своїх дітей на вулицях. Коли наближався час звернення «Про становище країни», я знала, що неодмінно напишуть про те, у що я була вдягнена. Тож я замовила аплікацію із соняшника — квітки України, символу надії та солідарності — і пришила одну на манжет сукні. Вона була невелика, але сяяла на тлі глибокого кобальтового синього кольору мого рукава. І того вечора, сидячи поруч з українським послом, я знала, що посилаю повідомлення, не сказавши жодного слова: що Україна в наших серцях — і що ми з ними».

Джил Байден

Читайте також: Куди поділися квіти? Найважливіші пісні, що протестують проти війни. Не російською.

Статьи по теме