UA
RU

Мінімалізм максималізму в новій колекції 91Lab

Редагувати переклад
Мінімалізм – одна з рушійних сил, яка дозволяє цінувати те, що насправді важливе, і позбутися речей, які відволікають нас від цього. Нова колекція 91Lab розповідає про мінімалізм… максималізму. Дизайнер бренду Анна Панченко  використала витончені трикотажні конструкції та деталі ручної роботи, при цьому їй вдалося зберегти відчуття легкості та мінімалістичності, поєднати рішучість та тендітність в кожній моделі одягу.

Мінімалізм максималізму в новій колекції 91Lab-Фото 1

«Мінімалізм та максималізм – мають бінарну природу, це складові однієї концепції, вони пов’язані та доповнюють одна одну, щоб було легше адаптуватися до змін нашого реального життя. Й вони знайшли відображення в колекції осінь-зима 2022-2023», — говорить Анна Панченко, дизайнер 91Lab. Вона переконана: трикотаж – це перш за все мистецтво в’язання. Тому багато уваги в колекції приділено саме розкриттю краси, пластики, затишку та тактильності в’язаних візерунків. Коси з джгутів, об’ємна бахрома та інші елементи в’язки на сукнях, джемперах та спідницях при всій технологічній складності у виробництві дарують образам відчуття лаконічності та завершеності, не обтяжують їх зайвими деталями.

Мінімалізм максималізму в новій колекції 91Lab-Фото 2

Мінімалізм максималізму в новій колекції 91Lab-Фото 3

Теплі спогади про чарівний вечір, проведений в затишному шато, що загублене десь у горах Шотландії. За вікном у промінні сідаючого сонця мерехтить ментолово-блакитний сніг. В каміні тихо потріскують дрова, аромат запашної кави з молоком наповнює простір… Такий ключовий візуальний образ нової колекції 91Lab. Йому присвячена палітра кольорів: елегантні відтінки ментолового, сизо-блакитного, кольори мокко та топленого молока.

Мінімалізм максималізму в новій колекції 91Lab-Фото 4

Мінімалізм максималізму в новій колекції 91Lab-Фото 5

Основою нової колекції 91Lab (як і колись в 2018 році, коли бренд презентував свою першу колекцію) залишається фірмове вміння передати пластику тіла та відчуття тактильності трикотажних переплетінь, успадковане 91Lab від RITO. Прагнення бренду розробити новий вид базового трикотажу і переосмислити модернову класику і сучасну розкіш в новій колекції втілилося в тотал-луки, які добре вписуються в концепцію сучасного кежуал-стилю. Костюми «двійки» та «трійки» складаються з джемперів, кардиганів, водолазок, доповнених спідницями або комфортними брюками (трендом успадкованим фешн індустрією з часів локдауну). Переосмислений «код епохи 70-х» — трикотажна сукня м’яко підкреслює вигини тіла або ж навпаки лишає стриманий натяк, за рахунок акценту та лінії талії.

Мінімалізм максималізму в новій колекції 91Lab-Фото 6

Мінімалізм максималізму в новій колекції 91Lab-Фото 7

Фотограф: Дмитро Куценко, стиліст: Діана Онацька

Читайте також: КАРДИГАНИ ТА ЖИЛЕТИ З КАШЕМІРОВОЇ ПРЯЖІ, ШТАНИ-ДЖОГЕРИ ТА ПАЛЬТО З НАКЛАДНИМИ КИШЕНЯМИ: НОВА КОЛЕКЦІЯ-КОНСТРУКТОР RITO

Статьи по теме