UA
RU

Натхненний подіями Революції гідности й картиною Марко Ротко: BEVZA презентувала жовто-блакитний светр

Редагувати переклад
200 лімітованих жовто-блакитних светрів можна  ексклюзивно придбати тільки на сайті BEVZA, а увесь прибуток з продажів буде перераховано у фонд Місто Добра, аби якнайшвидше добудувати ще один корпус та підтримати тих, хто потребує нагальної допомоги.

Натхненний подіями Революції гідности й картиною Марко Ротко: BEVZA презентувала жовто-блакитний светр-Фото 1

Бренд BEVZA завжди голосно та чітко формулював свою позицію, підтримуючи суверенність своєї країни та її цілісність, підкреслюючи свою ідентичність.

“Я створила цей светр у єдиному екземплярі у 2014 році особисто для себе. Він був натхненний в першу чергу подіями революції й картиною Марко Ротко. Коли у лютому 2022 року я вимушено покинула Україну, то з небагатьох речей з собою опинився і той самий светр. Я побачила величезний попит і вирішила, що саме він може стати інструментом, який допоможе зібрати кошти на благодійність”.

Місто Добра – це міжнародний кризовий центр матері та дитини, що знаходиться у Чернівцях. Через війну, яка триває в Україні, тут у шелтері приймають родини, які втратили домівку. Через небезпеку, яка загрожувала здоров’ю та життю їхніх дітей, вони залишили свої міста та села. Більшість сімей приїхали з окупованих територій та територій, які постійно перебувають під обстрілами.

Зараз Місто Добра має три будівлі в яких в загальному проживає близько 450 людей, які вимушено покинули свої домівки через війну. Наразі центр планує якнайшвидше закінчити будівництво четвертого корпусу, аби прийняти в ньому ще один дитячий будинок.

Натхненний подіями Революції гідности й картиною Марко Ротко: BEVZA презентувала жовто-блакитний светр-Фото 2

В Місті Добра повністю забезпечують всі потреби дітей та дорослих. Проживання, харчування, лікування, одяг, взуття, юридична та психологічна допомога – та це лише частина допомоги. Няні та медики постійно працюють з дітьми, а центр оплачує для них театральні, танцювальні та різні розвиваючі гуртки. Мамам допомагають опанувати нову професію та знайти роботу. А найважливіше – дарують абсолютно кожному любов, підтримку та роблять все можливе, щоб вони відчували себе у безпеці.

“З Фондом ми співпрацюємо давно і точно знаю, як багато зусиль вони докладають для забезпечення безпеки сім’ям з окупованих територій. А зараз вони потребують допомоги ще більше, адже будуть центр для дітей з Миколаєва і ми командою хочемо фінансово підтримати Фонд.»

Усі прибутки з продажів светрів буде перераховано у фонд Місто Добра, аби якнайшвидше добудувати ще один корпус та підтримати тих, хто потребує нагальної допомоги. Кожна покупка – це вклад у порятунок життя.

Светр випущено у кількості 200 екземплярів. Вироблено з органічного котону та представлено у 4 розмірах від XS до L. Його можна ексклюзивно придбати тільки на сайті BEVZA.

Натхненний подіями Революції гідности й картиною Марко Ротко: BEVZA презентувала жовто-блакитний светр-Фото 3

Натхненний подіями Революції гідности й картиною Марко Ротко: BEVZA презентувала жовто-блакитний светр-Фото 4

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: КУРТКА-АВІАТОР, ГІПЕРОВЕРСАЙЗ-БОМБЕР, ДУБЛЯНКА-КЕЙП У ЗИМОВІЙ КОЛЕКЦІЇ БРЕНДУ KULAKOVSKY, ЩО ПРИСВЯЧЕНА СПОГАДАМ ПРО ДИТИНСТВО 

Статьи по теме