UA
RU

Не як всі: Бренд Riot Division покаже нову колекцію одягу Waveform в Київському планетарії

Редагувати переклад

Запрошуємо на виняткову подіюпрезентацію нової колекції одягу Waveform, колаборації українського бренду Riot Division і музичного проекту Koloah, яка відбудеться в Київському планетарії.

Не як всі: Бренд Riot Division покаже нову колекцію одягу Waveform в Київському планетарії-Фото 1

Філософія Riot Division передбачає постійний виклик, освоєння нових світів, балансування на межі майбутнього і сучасності. Це одяг для тих, хто дивиться на зірки, шукаючи свій шлях. Waveformзручні і практичні, але оригінальні речі. Начебто прості образи створені з технологічних тканин, і жодна деталь є зайвою — все функціональне, у всього є своє завдання.

Музика для відео презентації була написана проектом Koloah, флагманом електронної музики в Україні. Спільні цінності, forward thinking мислення, бажання розвивати Київ зумовили співпрацю двох митців. Для презентації було створено унікальну звукову хвилю, яка стала символом сумісної колекції.

Не як всі: Бренд Riot Division покаже нову колекцію одягу Waveform в Київському планетарії-Фото 2
Не як всі: Бренд Riot Division покаже нову колекцію одягу Waveform в Київському планетарії-Фото 3

Музичний перфоманс від Koloah супроводжуватиметься повнокупольним лазерним шоу. Цей візуальний мистецький твір був підготовлений спеціально для цієї події медіа-арт студією Blck Box, які успішно працюють у жанрі віджеїнга і медіамистецтва.

Не як всі: Бренд Riot Division покаже нову колекцію одягу Waveform в Київському планетарії-Фото 4
Не як всі: Бренд Riot Division покаже нову колекцію одягу Waveform в Київському планетарії-Фото 5

Читайте також: Andre Tan представив колекцію домашнього текстилю

Унікальна подія вимагала унікального місця — і Київський планетарій, місце, яке поєднує в собі технології, мистецтво і космос, уможливив симбіоз двох світівсвіту моди і світу музики. Саме тут можна мандрувати космосом, залишаючись на землі.

Статьи по теме