UA
RU

New Wave: нова колекція бренду морських капелюшків EROMIN Store

Редагувати переклад
Український бренд морських капелюшків EROMIN Store презентував колекцію New Wave, до якої увійшли притаманні бренду морські головні убори та хустинки.

New Wave: нова колекція бренду морських капелюшків EROMIN Store-Фото 1

Зараз бренд переживає нову хвилю свого розвитку, звідси і з`явилась назва дропу. Під час створення кампейну дизайнер бренду Євген Єрьомін надихався морем, молодістю та пригодами. Catch your own wave — нове гасло бренду, яке нагадує, як важливо бути на своїй хвилі і не зраджувати великим мріям. 

У зйомці взяли участь молоді люди, які зараз знаходяться на хвилі свого розквіту і дуже влучно репрезентують бренд. EROMIN Store також тільки починає свою подорож, але вже має амбітні плани щодо підкорення світу. 

New Wave: нова колекція бренду морських капелюшків EROMIN Store-Фото 2

New Wave: нова колекція бренду морських капелюшків EROMIN Store-Фото 3

New Wave: нова колекція бренду морських капелюшків EROMIN Store-Фото 4

На цій хвилі і була створена нова колекція, до якої увійшли капелюшки білого та чорного кольорів. Особливістю нових моделей є те, що у комплекті до них йдуть стрічки різних кольорів, які можна змінювати самостійно. Це дає можливість кожного разу мати новий капелюшок, просто міняючи оздоблення. 

Також у дропі представлені хустинки, які разом із капелюшками створюють класний образ для морських пригод. Крім цього, у всіх моделях можна самостійно регулювати розмір. Крута опція, щоб одягати капелюшки по черзі з друзями. 

New Wave: нова колекція бренду морських капелюшків EROMIN Store-Фото 5

New Wave: нова колекція бренду морських капелюшків EROMIN Store-Фото 6

New Wave: нова колекція бренду морських капелюшків EROMIN Store-Фото 7

Читайте також: “УКРАЇНСЬКА РИВ’ЄРА 1920-Х”, ДУХ КУРБАСІВСЬКОЇ “БЕРЕЗОЛІ” У НОВІЙ КОЛЕКЦІЇ LUVI 

Статьи по теме