UA
RU

Нова історія: Lona Prist презентує круїзну колекцію

Редагувати переклад
На початку літа український бренд мінімалістичних аксесуарів Lona Prist представляє нову колекцію Cruise’23. Традиційно у дизайні виробів прослідковується естетика авангарду та супрематизму. Атмосферу ж кампейну диктує стан обнулення та внутрішньої трансформації, а вода в кадрі нагадує про відчуття втраченої точки опору, знайоме майже всім українцям.

Нова історія: Lona Prist презентує круїзну колекцію-Фото 1

Свою нову історію бренд розповідає після півторарічної паузи. Саме стільки часу знадобилось на часткове відновлення виробництва в Україні. За цей час Lona Prist також випустили кастомну колекцію сумок, розписаних вручну українською художницею Сонею Морозюк, та передали частину виробів на благодійні аукціони.

Цього літа колекція Lona Prist поповнилась новими моделями з блакитного та синього деніму: Folder Bag та Phone Bag. Сумка-тоут з сіткою 5×7 Net Bag окрім коричневого тепер представлена у відтінку хакі, а вже знакові моделі 3×4 та 3×2 доступні у молочному, чорному та карамельному кольорах.

Нова історія: Lona Prist презентує круїзну колекцію-Фото 2

Нова історія: Lona Prist презентує круїзну колекцію-Фото 3

Нова історія: Lona Prist презентує круїзну колекцію-Фото 4

Нова історія: Lona Prist презентує круїзну колекцію-Фото 5

“Для нас почалась нова історія. Ми сильні, незламні та вільні. 2022-й рік змінив та обнулив нас всіх і період відновлення може бути довгим. Але ми — українці. Ми стали ще сильнішими, впевненішими та не втратили внутрішньої краси. Я вірю в нас та з кожним днем маю ще більше бажання жити та створювати саме в Україні”, — розповідає засновниця бренду Альона Пріст.

Нова історія: Lona Prist презентує круїзну колекцію-Фото 6

Нова історія: Lona Prist презентує круїзну колекцію-Фото 7

Нова історія: Lona Prist презентує круїзну колекцію-Фото 8

Нова історія: Lona Prist презентує круїзну колекцію-Фото 9

Нова історія: Lona Prist презентує круїзну колекцію-Фото 10

Читайте також: НОВИЙ ДРОП OMELIA ПРО СКОРОПЛИННІСТЬ ЖИТТЯ, ЗНИКАЮЧУ КРАСУ І СЕНСИ БУТТЯ 

Статьи по теме