UA
  RU

  Нова колекція KATERINA KVIT resort 2023 на Pitti Uomo

  Редагувати переклад
  Бренд KATERINA KVIT взяв участь в Pitti Uomo – знаковій події модної індустрії, що проходить у Флоренції. Цьогоріч 11 українських брендів отримали честь та нагоду бути представленими на заході, створеному за підтримки Fondazione CR Firenze.

  KATERINA KVIT 5


  Самі ж організатори відзначають, щороку команда Pitti Uomo ставить собі завдання відкривати нові обличчя у індустрії, підкреслювати свіжі тренди, анонсувати важливі зміни модних векторів. І цього року, ґрунтуючись на своїх основних засадах солідарності, гостинності та відкритості, було ухвалено рішення відкрити двері для українських творців, серед яких і дизайнерка Катерина Квіт. У рамках спецпроекту «Ukrainian Fashion Now!» кожен дизайнер проллє світло на тенденції в Україні.

  KATERINA KVIT 3


  KATERINA KVIT 5

  KATERINA KVIT 4

  KATERINA KVIT 11


  KATERINA KVIT 12

  KATERINA KVIT

  Модна асоціація Флоренції відмітила яскравий стиль та високу якість, за які цінується бренд, а також уміння поєднувати sport-chic з витонченими акцентами, вміло балансувати між маскулінністю та фемінністю. Свою колекцію resort 2023 дизайнерка Катерина Квіт продемонструвала на території старовинної флорентійської фортеці 16 століття Фортецца-да-Бассо.  KATERINA KVIT 6

  KATERINA KVIT 89


  KATERINA KVIT 7

  KATERINA KVIT 8

  KATERINA KVIT 78


  Читайте також: SLEEPER ПРЕДСТАВИВ КАМПЕЙН, СТВОРЕНИЙ З КВІТКОВОЮ ХУДОЖНИЦЕЮ FLOWEIRDY

  Статьи по теме