UA
RU

Нова колекція KATERINA KVIT resort 2023 на Pitti Uomo

Редагувати переклад
Бренд KATERINA KVIT взяв участь в Pitti Uomo – знаковій події модної індустрії, що проходить у Флоренції. Цьогоріч 11 українських брендів отримали честь та нагоду бути представленими на заході, створеному за підтримки Fondazione CR Firenze.

KATERINA KVIT 5

Самі ж організатори відзначають, щороку команда Pitti Uomo ставить собі завдання відкривати нові обличчя у індустрії, підкреслювати свіжі тренди, анонсувати важливі зміни модних векторів. І цього року, ґрунтуючись на своїх основних засадах солідарності, гостинності та відкритості, було ухвалено рішення відкрити двері для українських творців, серед яких і дизайнерка Катерина Квіт. У рамках спецпроекту «Ukrainian Fashion Now!» кожен дизайнер проллє світло на тенденції в Україні.

KATERINA KVIT 3

KATERINA KVIT 5

KATERINA KVIT 4

KATERINA KVIT 11

KATERINA KVIT 12

KATERINA KVIT

Модна асоціація Флоренції відмітила яскравий стиль та високу якість, за які цінується бренд, а також уміння поєднувати sport-chic з витонченими акцентами, вміло балансувати між маскулінністю та фемінністю. Свою колекцію resort 2023 дизайнерка Катерина Квіт продемонструвала на території старовинної флорентійської фортеці 16 століття Фортецца-да-Бассо.

KATERINA KVIT 6

KATERINA KVIT 89

KATERINA KVIT 7

KATERINA KVIT 8

KATERINA KVIT 78

Читайте також: SLEEPER ПРЕДСТАВИВ КАМПЕЙН, СТВОРЕНИЙ З КВІТКОВОЮ ХУДОЖНИЦЕЮ FLOWEIRDY

Статьи по теме