UA
  RU

  Нова провокація від FROLOV: бренд представив лукбук нової колекції – HOT COUTURE

  Редагувати переклад
  До FROLOV HOT COUTURE увійшло 24 луки. Всі вироби цієї колекції виконані кутюрними техніками, та уособлюють настрій бренду та теми, які завжди досліджує Іван Фролов: сексуальність, тілесність, провокація та порушення правил. 

  FROLOV 7


  Серед кутюрних елементів колекції: ручна вишивка страусовим пір’ями, лебединим пухом і пір’я півня; робота з мереживом з рослинним мотивом, вишитим металізованою ниткою; вишивка біттю кольору золота та білого золота, дзеркальною паєткою в формі квітки, кришталем, стеклярусом та перлинами. Але кутюрна риса, яку FROLOV не наслідує – це обмеження одягу “одним виходом”.

  Притаманні для бренду розрізи на сукнях набули ще більш непередбачуваних форм та втілень. Наприклад, у весільній сукні з блідо-рожевого мережива, виріз у формі серця знаходиться на сідницях.  


  FROLOV 23

  Спідню білизну з натурального шовку та вишивкою біттю з золотом, FROLOV пропонує носити, як елемент повсякденного одягу та couture-to-wear. А сукні та костюми-двійки з чорного мережива, бренд пропонує одягати на голе тіло. 

  В новій кутюрній колекції FROLOV використав техніку апсайклінгу вінтажних речей. Так перстень у формі троянди з дерева став чокером, сумочка була виготовлена з бра, а основою нової стала вінтажна шуба із сімейного гардеробу Івана Фролова.


  Нова провокація від FROLOV: бренд представив лукбук нової колекції – HOT COUTURE-Фото 3

  FROLOV 67

  FROLOV 89  FROLOV 8

  FROLOV 6


  FROLOV 2

  FROLOV 5

  FROLOV 4


  FROLOV 3

  FROLOV 111

  FROLOV 11
  Фотограф: Vic Bakin, стиль: Анастасія Гутнік

  Читайте також: ПРО ЩО ЖІНКА МОВЧИТЬ: МОДЕЛЬ КРІСТІ ПОНОМАР

  Статьи по теме