UA
RU

Обличчям колаборації adidas Originals та KSENIASCHNAIDER стала українська дзюдоїстка — Дар’я Білодід

Редагувати переклад
В основі колекції — класичні моделі adidas, переосмислені в унікальному дизайн-мисленні KSENIASCHNAIDER. До неї увійшли вироби з деніму, культові спортивні костюми та сукні у стилі печворк, футболки, худі, а також аксесуари — сумки з екошкіри та деніму. Окрім того представленні три класичні моделі кросівок — Superstar, adi2000 та Forum Mid. Обличчям колаборації стала українська дзюдоїстка, чемпіонка Європи та дворазова чемпіонка світу — Дар'я Білодід.

Обличчям колаборації adidas Originals та KSENIASCHNAIDER стала українська дзюдоїстка — Дар’я Білодід-Фото 1

Колаборація KSENIASCHNAIDER та adidas Originals нарешті у продажі в Україні. Київський sustainable бренд разом з adidas Originals переосмислили класичні силуети adidas через унікальне дизайн-мислення бренду KSENIASCHNAIDER “Дизайн без дизайну”.

У колекції представлені культові моделі KSENIASCHNAIDER, що доповнились впізнаваними елементами — силует 2in1 wide denim jeans з верхньою частиною резинки зі спортивних штанів adidas, брендові вирізи на класичному чорному спортивному костюмі та вироби з переробленого деніму. Спортивний костюм та сукня у поєднанні класичних зелених відтінків adiColor виконані у техніці печворк.

Обличчям колаборації adidas Originals та KSENIASCHNAIDER стала українська дзюдоїстка — Дар’я Білодід-Фото 2

Обличчям колаборації adidas Originals та KSENIASCHNAIDER стала українська дзюдоїстка — Дар’я Білодід-Фото 3

Окрім одягу, у колекції представлені культові моделі кросівок — Superstar, adi2000 та Forum Mid. Використовуючи класичний дизайн-підхід “дизайн без дизайну” дизайнери переосмислили вічну класику, наприклад, adidas Superstar вперше представлених із застібками-липучками, а не зі шнурівкою. Також, окрім вже впізнаваного зеленого цінника KS, моделі мають українську транслітерацію назви — “Суперзірка”.

У колекції також є лінійка аксесуарів — панамка та сумки. Останні виготовлені з деніму та перероблених матеріалів, а також мають досить несподівані деталі — нижня частина сумки отримала флуоресцентно-жовті елементи, ніби з підошви футбольних бутсів adidas.

Будучи вірними власному дизайн-концепту, у кожну річ колекції дизайнери додали несподівану деталь, яка відсилає до німецького бренду — наприклад, джинсовий одяг отримав вишиті фірмові 3 смужки, худі з колекції має не 1, а 3 шнурки, а кросівки доповнені впізнаваними деталями з джинсів, як-от петлі для ременя, джинсова задня частина та ремінець на липучках, виготовлений з джинсової етикетки.

Обличчям колаборації adidas Originals та KSENIASCHNAIDER стала українська дзюдоїстка — Дар’я Білодід-Фото 4

Обличчям колаборації adidas Originals та KSENIASCHNAIDER стала українська дзюдоїстка — Дар’я Білодід-Фото 5

Обличчям колаборації adidas Originals та KSENIASCHNAIDER стала українська дзюдоїстка — Дар’я Білодід-Фото 6

Обличчям колаборації adidas Originals та KSENIASCHNAIDER стала українська дзюдоїстка — Дар’я Білодід-Фото 7

Читайте також: 365-ДЕННИЙ ЧОРНОМОСЬКИЙ НАСТРІЙ У BLACK SEA TRIBE 

Статьи по теме