Одяг з символікою Києва: святкуємо день народження міста разом з українськими брендами

Редагувати переклад
До дня народження Києва українські бренди постаралися, щоб кожен міг наочно продемонструвати свою любов та захоплення улюбленим містом.

SupportbyPoustovit 

Бренд SupportbyPoustovit представляє новий дроп, присвячений мостам Києва. Першим в цій колекції іде Русанівський метроміст. Дизайн зображення на чорних та білих футболках створила графік Марія Прокопенко , яка вирішила поєднати мости із тестами Роршаха, аби підкреслити наскільки для кожної людини колективне і повсякденне є особистим водночас. Також завдячуючи симетрії тесту Роршаха доєднуються сенси — єднання лівого і правого берегів Києва, бо вони «відзеркалюють один одного».

Одяг з символікою Києва: святкуємо день народження міста разом з українськими брендами-Фото 1

Одяг з символікою Києва: святкуємо день народження міста разом з українськими брендами-Фото 2

Одяг з символікою Києва: святкуємо день народження міста разом з українськими брендами-Фото 3

 

cultoni

Поміж усіх асоціацій, першими на думку спадають каштани — головний персонаж дропу cultoni. Виконаний у рожево-зелених тонах, цей принт прикрасив два костюми — з шортами та штанами. Бренд додав у колекцію шкарпетки, що мають різні варіанти каштанових візерунків. Крім того, cultoni розширив лінійку футболок, презентуючи дві нові, які стануть базою літніх капсул прихильниць яскравих кольорів — “Каштани” і “Неоготика”.

Одяг з символікою Києва: святкуємо день народження міста разом з українськими брендами-Фото 4

Одяг з символікою Києва: святкуємо день народження міста разом з українськими брендами-Фото 5

Одяг з символікою Києва: святкуємо день народження міста разом з українськими брендами-Фото 6

KOLOMATSKA

Дизайнерка бренду KOLOMATSKA присвятила колекцію вДома своєму рідному місту Києву, який завжди у думках і серці. До колекції увійшли каблучки, сережки і кольє з ювелірної латуні, прикрашені ювелірною емаллю на яких зображені символи Києва. 

Одяг з символікою Києва: святкуємо день народження міста разом з українськими брендами-Фото 7

Одяг з символікою Києва: святкуємо день народження міста разом з українськими брендами-Фото 8

Одяг з символікою Києва: святкуємо день народження міста разом з українськими брендами-Фото 9

W8LESS

Минулого року до Дня народження Києва бренд презентував два варіанти футболок: оверсайз в чорному та білому кольорах. Їхньою фішкою став оцифрований та вишитий лист каштана, який дзайнер бренду взяв з дерева перед своїм шоурумом на Гончара, 88.  Цього року закохані в Київ можуть також обрати лімітований бавовняний шопер, принтований з обох боків.

Одяг з символікою Києва: святкуємо день народження міста разом з українськими брендами-Фото 10

Одяг з символікою Києва: святкуємо день народження міста разом з українськими брендами-Фото 11

FREEki х Ірина Тітенко

Український бренд FREEki створив колаборацію з фотографинею Іриною Тітенко. Це лімітована колекція футболок з принтом київського каштана. Кожна футболка – ручна робота, тож всі принти унікальні і не мають аналогів. Ідея створити футболки прийшла до Іри випадково. Вона знімала друга на плівку під каштаном на Автостанції Поділ. Зробила портрети, але крім них, зафільмувала ще й випадкову тінь каштана на білій футболці. Потім Іра прийшла до FREEki, щоб зробити власну футболку з таким принтом, однак разом з брендом вирішили, що це має бути більш масштабна історія і окремий дроп футболок.

Одяг з символікою Києва: святкуємо день народження міста разом з українськими брендами-Фото 12

Одяг з символікою Києва: святкуємо день народження міста разом з українськими брендами-Фото 13

MustHave

У дропі «Побачення з Києвом» ви знайдете футболки, шопери та кепки із зображенням легендарних символів: фунікулера, морозива «Каштан», квіток каштана та улюбленого торта. Бейсболки відзначені датою заснування міста, що є символом його вічності та стійкості у часі.

Одяг з символікою Києва: святкуємо день народження міста разом з українськими брендами-Фото 14

Одяг з символікою Києва: святкуємо день народження міста разом з українськими брендами-Фото 15

SOLO for Diamonds

Ювелірний бренд вирощених діамантів SOLO for Diamonds створив підвіски у формі валюти Київської Русі та незалежної України – гривні. Підвіски під назвою HERITAGE мають глибокий символічний зміст, надаючи кожному власнику відчуття спадкоємця великої історії. Прикраси представлені в двох кольорах : срібло та позолота.

Одяг з символікою Києва: святкуємо день народження міста разом з українськими брендами-Фото 16

Vika Adamska x Юлія Пекер-Моховікова

Художниця Юлія Пекер-Моховікова в своїх роботах, які сама грайливо називає казковим нео-експресіонізмом, закарбовує події, емоції або образи, що мають прихований сенс. Картина з тортом-легендою, названим на честь столиці України, це історія про любов . Мисткиня об’єдналась із дизайнеркою Вікою Адамською – щоб арт-об’єкт перетворити на модний меседж на футболці бренду Vika Adamska. 

Одяг з символікою Києва: святкуємо день народження міста разом з українськими брендами-Фото 17

Одяг з символікою Києва: святкуємо день народження міста разом з українськими брендами-Фото 18

Vyshyta

До свята у бренду Vyshyta зʼявилося дві унісекс сорочки, присвячені Києву та наповнені його символами. Сорочка-печворк «Києве мій», яка зібрала зображення, котрі є виразом любові до міста та сорочка з коротким рукавом «Із Києвом у серці» з яскравим орнаментом з каштанів. 

Одяг з символікою Києва: святкуємо день народження міста разом з українськими брендами-Фото 19

Одяг з символікою Києва: святкуємо день народження міста разом з українськими брендами-Фото 20

Jewelry Lab

Якщо спитати будь-яку людину про один символ, який асоціюється з Києвом, то в більшості випадків відповіддю стануть каштани. Ювелірний бренд Jewelry Lab випустив лінійку прикрас «Київські каштани», в якій плоди каштану стали золотими сережками, каблучками й підвісками.

Одяг з символікою Києва: святкуємо день народження міста разом з українськими брендами-Фото 21

Одяг з символікою Києва: святкуємо день народження міста разом з українськими брендами-Фото 22

O.TAJE

Напередодні Дня Києва український бренд O.TAJE знову зізнається в любові своєму місту сили, Києву, та презентує оновлені поло, прикрашені рожевими київськими каштанами. Минулого року лімітовані поло KYIV знайшли відгук у серцях клієнтів бренду, тому цьогоріч дизайнери вирішили повторити вже улюблений айтем у новому відтінку — молочний у поєднанні з яскравою фуксією. 

Одяг з символікою Києва: святкуємо день народження міста разом з українськими брендами-Фото 23

Cabanchi

Цьогоріч в обмеженній кількості бренд Cabanchi випускає свою оду любові до Києва у вигляді базової білої футболки з рожевим принтом Kyiv.

Одяг з символікою Києва: святкуємо день народження міста разом з українськими брендами-Фото 24

Milk Bar

До Дня Києва міське кафе Milk Bar і три українських дизайнери — Ксенія Шнайдер, Лілія Літковська та Іван Фролов — переосмислили традиційний дизайн найвідомішого київського десерту. Ідея має благодійну мету — зібрати кошти на створення тактильних копій деталей інтер’єру музею Ханенків для відвідувачів з порушенням зору. 

Одяг з символікою Києва: святкуємо день народження міста разом з українськими брендами-Фото 25

Читайте також: ОДЯГ З СИМВОЛІКОЮ КИЄВА: СВЯТКУЄМО ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ МІСТА-ГЕРОЯ РАЗОМ З УКРАЇНСЬКИМИ БРЕНДАМИ

Статьи по теме