ONE DAY OF SUMMER: найквітучіша колекція від MY x MY

Сповнені мріями про літо, що неодмінно обіймає емоціями та подіями, що так швидко плинуть до осені, лишаючись у наших спогадах назавжди, команда MY x MY презентує колекцію One day of summer.

ONE DAY OF SUMMER: найквітучіша колекція від MY x MY-Фото 1

Кожен виріб колекції ONE DAY OF SUMMER — це сповнений почуттів літній танець, котрий зливаючись зі спекотними променями сонця та поривами освіжаючого бризу підхоплює нас і несе по сторінках цих календарних днів. Квіткові візерунки, легкі тканини та волани, наче мушлі, привезені із берегу океану сповнюють полички теплими спогадами тих яскравих моментів. Нові моделі колекції — сукні Penelopa та Luisa. Також у колекції з’явилися нові варіації костюмів: Esme та Jinny, котрі стануть супутниками літніми променадами і пасуватимуть під будь-яку подію життя.

ONE DAY OF SUMMER: найквітучіша колекція від MY x MY-Фото 2

ONE DAY OF SUMMER: найквітучіша колекція від MY x MY-Фото 3

ONE DAY OF SUMMER: найквітучіша колекція від MY x MY-Фото 4

ONE DAY OF SUMMER: найквітучіша колекція від MY x MY-Фото 5

Окрім новинок до колекції увійшов бестселер бренду — сукні Roksolana та Agatha. Сукні з фірмовим комірцями та прикрасами у вигляді троянд продовжують своє життя у колекціях новими принтами та кольорами. Романтична легкість колекції контрастно підсвічують стриманими топами, спідницями та сукнями по фігурі. А також костюмами Aurora в піжамному стилі.

 

ONE DAY OF SUMMER: найквітучіша колекція від MY x MY-Фото 6

ONE DAY OF SUMMER: найквітучіша колекція від MY x MY-Фото 7
   
ONE DAY OF SUMMER: найквітучіша колекція від MY x MY-Фото 8

ONE DAY OF SUMMER: найквітучіша колекція від MY x MY-Фото 9

Читайте також: УНІВЕРСАЛЬНА КАПСУЛА БАЗОВИХ РЕЧЕЙ ДЛЯ ЛІТНЬОГО СЕЗОНУ: НОВА КОЛЕКЦІЯ KULAKOVSKY 

Статьи по теме