Плавні лінії та чуттєві силуети у новій колекції KULAKOVSKY

Редагувати переклад
Із настанням календарної зими Артур Кулаковський презентує нову зимову капсулу власного бренду KULAKOVSKY. Відчуття легкості – основний лейтмотив нової капсули бренду. Плавні лінії та чуттєві силуети контрастують із обʼємною овчиною, створюючи баланс витонченості та тепла. Кожен образ усвідомлений як за функціональністю, так і за дизайном – це “свої” речі, які підкреслюють індивідуальність та характер, дозволяють відчути себе самим собою і випромінювати впевненість.

Плавні лінії та чуттєві силуети у новій колекції KULAKOVSKY-Фото 1

До капсули увійшов верхній одяг, представлений як елегантними жіночими позиціями, так і унісекс моделями, кожна з яких подарує комфорт в найхолодніші зимові дні. Двосторонні дублянки прямого крою, мінімалістичні куртки чи експресивні statement-шуби з обʼємної овчини – верхній одяг з цієї колекції стане вдалим доповненням до будь-якого стилю. 

Серед нових моделей – натхненна класичним двобортним пальто вкорочена дублянка на ґудзиках, дублянка-тедді із знімним капюшоном, а також унісекс пальто з гладкої шкіри зі знімним поясом і прихованою передньою застібкою.

Плавні лінії та чуттєві силуети у новій колекції KULAKOVSKY-Фото 2

Плавні лінії та чуттєві силуети у новій колекції KULAKOVSKY-Фото 3

Плавні лінії та чуттєві силуети у новій колекції KULAKOVSKY-Фото 4

Притерпіли змін і моделі основної осінньо/зимової колекції: оверсайз унісекс бомбер  цього разу – із мʼякої овчини мерино, та в його текстильній варіації із міксу вовни та кашеміру, утеплений тінсулейтом; команда KULAKOVSKY також створила зимовий варіант куртки-авіатора з коміром тиградо, і  подовжену версія пуховика на запах. 

Класичні айтеми бренда також представлені в новій інтерпретації. Пальто-халат з овчини має новий, насичений і глибокий колір чорного шоколаду, а культова дублянка-авіатор KULAKOVSKY тепер виконана зі шкіри та на підкладці з м’якої гладкої овчини.

Підтримка традиційного шкіряного ремесла залишається константою для Кулаковського та його сімейного виробництва. Майстерність кушнірів KULAKOVSKY передається в кропіткій роботі з делікатними текстурами – для капсули Winter’23/24 бренд використовує мʼяку гладку шкіру, оксамитову замшу, невагому овчину мерино та обʼємне хутро. Із залишків цього хутра, яке залишилось від виробництва шуб, команда KULAKOVSKY виготовила обʼємні сумки-тоути з підкладкою із віскози та кишенею для важливих дрібниць.

Плавні лінії та чуттєві силуети у новій колекції KULAKOVSKY-Фото 5

Плавні лінії та чуттєві силуети у новій колекції KULAKOVSKY-Фото 6

Плавні лінії та чуттєві силуети у новій колекції KULAKOVSKY-Фото 7

Плавні лінії та чуттєві силуети у новій колекції KULAKOVSKY-Фото 8

 

Плавні лінії та чуттєві силуети у новій колекції KULAKOVSKY-Фото 9

Плавні лінії та чуттєві силуети у новій колекції KULAKOVSKY-Фото 10

Читайте також: ДИЗАЙНЕРКА МАРІЯ СТАРЧАК ПРО СТАЛУ МОДУ, ХЕЙТ ТА ТВОРЧІСТЬ ПІД ЧАС ВІЙНИ 

Статьи по теме