UA
RU

Право бути собою: просвітницький fashion-кампейн від організації Happy Today та бренду KeepStyle

Редагувати переклад
Бренд молодіжного одягу KeepStyle та просвітницька організація з питань РАС Happy Today випустили капсульну колекцію одягу під назвою “Same but different but same”. Колаборація покликана розвіяти стигму навколо теми аутизму та розповісти  про те, як нас всіх об’єднує власна різність. Зняв кампейн відомий fashion-фотограф Стефан Лісовський, а всі кошти від продажу речей йтимуть на підтримку діяльності Happy Today.

Happy Today у колаборації з  KeepStyle випустили колекцію,  яка маніфестує право бути собою. Капсула складається з  трьох  видів  футболоксвітшоту, штанів та лімітованих хусток з малюнками Петра Прівалова, хлопчика з РАС, які будуть  розігруватися в соцмережах Happy Today.

Право бути собою: просвітницький fashion-кампейн від організації Happy Today та бренду KeepStyle-Фото 1

Право бути собою: просвітницький fashion-кампейн від організації Happy Today та бренду KeepStyle-Фото 2

Право бути собою: просвітницький fashion-кампейн від організації Happy Today та бренду KeepStyle-Фото 3

 «Для нас важливо використовувати одяг як медіа: через колаборацію з Happy Today ми прагнемо показати, що особливість кожної окремої людини робить з неї особистість і дозволяє наповнити цей світ новим баченням. Саме різність допомагає нам розвиватися.»,

— зазначає власниця бренду KeepStyle, Валерія Куткова.

«Кожен з нас  має персональні особливості та захоплення все  те, що  дозволяє  нам відрізнятися і підсилювати одне одного. Люди з РАС  часто поводяться і спілкуються не так як ми звикли, але хто сказав, що інший означає гірший?»,

— коментує Анастасія Степула, засновниця Happy Today.

Читайте також: TTSWTRS представляет коллекцию fw 21/22 Water Series

Відрізнятися від інших — це природньо, так само як природньо толерувати відмінності інших. Людей у спектрі часто сприймають агресивно і більшість сімей людей з аутизмом опиняються в ізоляції. Ця стигма спровокована незнанням все невідоме нас лякає, тому ключ до розуміння і розвитку потенціалів саме у просвітництві. Happy Today створює просвітницькі проекти про аутизм, щоб українці дізнавались науково-підтверджену інформацію про розлад аутичного спектру та переставали вірити у міфи. Будьте собою і дозвольте це іншим!

Право бути собою: просвітницький fashion-кампейн від організації Happy Today та бренду KeepStyle-Фото 4

Право бути собою: просвітницький fashion-кампейн від організації Happy Today та бренду KeepStyle-Фото 5

Право бути собою: просвітницький fashion-кампейн від організації Happy Today та бренду KeepStyle-Фото 6

Підтримати Happy Today та придбати речі з кампейну  «Same but different but same»  

Happy Today — просвітницька організація, яка розповідає про аутизм без драми, створює культурні проекти та адаптує приміщення під потреби людей з РАС.

KeepStyle — бренд одягу та аксесуарів, який об’єднує простий дизайн, свідомий підхід до виробництва та матеріалів, актуальні та насичені кольори.

Статьи по теме