UA
  RU

  PUSHKA School відкриває безкоштовний доступ до курсів зі створення 3D-одягу

  Школа конструювання PUSHKA надає безкоштовний доступ до своїх курсів для українців.


  Багато з нас в результаті війни втратили роботу, дім або навіть близьких. Життя не буде таким, яким воно було до повномаштабного вторгнення Росії. Команда школи хоче допомогти тим, хто має розпочати все з нуля.

  PUSHKA School відкриває безкоштовний доступ до курсів зі створення 3D-одягу-Фото 1


  Всі бажаючі українці можуть освоїти Clo3D — програму для створення 3D-одягу. Її використовують як для візуалізації майбутніх колекцій, так і для створення одягу в форматі NFT. Базовий онлайн-курс дозволяює освоїти нову професію в будь-якій точці світу за наявності ноутбуку та інтернету.

  Для тих, хто не має доступу до комп’ютера, відкриті курси класичного конструювання одягу: “Дизайн-конструювання” та “Конструювання: повне заглиблення”. Вони тривають від одного до дев’яти місяців. Професія конструктора одягу залишається однією з найбільш перспективних у сфері моди. Попит на неї збільшується як у Європі, так і по всьому світу, а роботодавці, серед яких і світові модні бренди, пропонують гідну оплату праці. Більш того, конструктор не має такої прив’язки до іноземних мов, як інші професії в індустрії моди.

  Це можливість опанувати нову професію і зробити значний внесок в економіку України, де б ви не знаходились. Війну перемагає економіка,


  — каже команда PUSHKA School.

  Читайте також: Підтримати Україну через міжнародний фонд «Червоний хрест»

  PUSHKA School відкриває безкоштовний доступ до курсів зі створення 3D-одягу-Фото 2  Зараз студенти працюють над створенням благодійного NFT-проєкту. Кошти від продажу діджитал-арту передадуть у фонд «Повернись живим»,що допомагає ветеранам та військовим Збройних Сил України.

  Ознайомитись з планом кожного курсу можна на сайті.


  Реєструйтесь за посиланням можна до 15 квітня.

  PUSHKA School — перша в Україні та Східній Європі школа діджитал-конструювання одягу. Щосезону студенти школи презентують свої випускні колекції в рамках Ukrainian Fashion Week як у віртуальному, так і у класичному форматі. У 2021 році PUSHKA School випустила 1 600 студентів із 41 країни світу. Зараз вони співпрацюють з міжнародними брендами та запускають власні діджитал-агенції, продаючи свої роботи як NFT.

  Статьи по теме