UA
RU

Reflection: весняна колекція бренду german

Редагувати переклад

Речі в базових кольорах з яскравими акцентами. 

Reflection: весняна колекція бренду german-Фото 1

На початку весни український бренд german презентує нову колекцію одягу, присвячену темі рефлексії. У нових речах german пропонує зустріти новий день, новий досвід, весну та нову себе. 

Reflection: весняна колекція бренду german-Фото 2

Для бренду весна — це також про народження, тому сезон він починає з оновленим логотипом. 

 

«Для нас було важливо передати атмосферу весняного ранку. Ось ця тиша, спокій, час для себе і про себе. Коли все ще спить, але от-от прокинеться. Проте, ти ще встигнеш глибоко пірнути в себе, помедитувати, порефлексувати», — ділиться емоціями засновниця бренду Валерія Цимбал. 

Reflection: весняна колекція бренду german-Фото 3

Колекцію створили в однотонних, нейтральних кольорах з яскравими акцентними вставками. Вона наповнена базовими речами, але зі своїми дизайнерськими особливостями. Серед яких необроблені краї, контрастні шви, порізані тканини.

Reflection: весняна колекція бренду german-Фото 4

Верхній одяг на весну представлений легкими лайнерами, котрі бренд випускає щосезону, але щоразу змінюючи і переосмислюючи. Цього разу лайнери доповнили авторською стьобкою тканини, яку розробив графічний дизайнер бренду. 

Reflection: весняна колекція бренду german-Фото 5

В колекції представлені лонгсліви і лосини в білизняному стилі з м’якої віскози, денімові спідниці та комбінезони, класичні брюки з акцентними складками ззаду, обʼємна сорочка в клітинку, яка ніби розрізана навпіл і знову зшита. А щоб після зими підкреслити жіночність, в колекцію додали м’яку максі-сукню з ангори.

 

Весняна колекція українського бренду вже доступна на сайті.